uçaklı gap turları

Gap Turları; Fırat ile Dicle'nin Mitolojik Masalı


Ateşin ''İbrahim’e karşı serin ve selamet ol'' emrini aldığı Balıklıgöl'den, Antitoroslar'ın 2100 metresinde Tanrı Kral Antiochos’un yurdunu tanrıların ortak yurdu yapmasına, tüm tarih boyunca kutsal addedilen bölgenin hayat kaynakları Fırat ve Dicle ırmaklarından, ''erişilmez mağaralar'' anlamına gelen, yaşayan antik kent Hasankeyf’e, dünyanın gelmiş geçmiş en meşhur 20 astronomundan biri olarak kabul edilen El Battani'nin doğduğu yer Harran'dan, müze kent Mardin’e kadar bir şiirdir GAP... Keşfetmek üzere olan bir kaşifin ilk heyecanını yaşamak, paylaşmak isteyen herkes için...
Touristica ile uçak avantajı :
Karayolunu tercih etmeyen misafirlerimiz, özel olarak hazırladığımız uçaklı paketlerle, ''Touristica Kültür Turları'' farkını doyasıya yaşayabilirler.
 Touristica farkı:
- En kaliteli bölge otelleri
- Prof. rehber kadrosu
- Misafir sigortası
- Uçak ile bölge ulaşımı

 
  Başlıca Görülecek Yerler :
-Mardin, Hasankeyf
- Malabadi Köprüsü
- Midyat Telkari
- Balıklı Göl
- Nemrut güneşin batışı
- Halfeti tekne turu
- Sıra gecesi
Gap Damak Zevki :
- Ali Nazik Kebabı
- Havuç Dilimi Baklava
- Çiğ Köfte
- İçli Köfte
- Şıllık Tatlısı

 
Fiyatlarımıza müze ve ören yeri girişleri dahil değildir. İndirim kartı, müze kartı ve 65 yaş üstü misafirlerimize 40 TL indirim uygulanır.

Uygun fiyat ve kalitenin ön planda olduğu De Luxe Hotel , Resort Hotel , Club , Tatil Köyü , Balayı Otelleri seçenekleriyle kusursuz ve size özel tatil için detaylar Touristica güvencesiyle gerçekleşiyor. Son Dakika Fırsatlarıyla Yurtiçi Turlar, 30'a yakın Yurtdışı Tur paketleri ile ilgili detaylar, Uçaklı Kültür Turu keyfini, Size özel Uçaklı Paketleriyle Kıbrıs Otellerini, Termal Tesis seçenekleriyle Araç Kiralama, Uçak Bileti, Transfer, Rehberlik hizmetlerini birlikte sunan ve online satış imkanıyla ayrıcalıklı olmanın keyfini Touristica ile yaşayın.