Yılbaşı Tatili 2021

Yılbaşı tatili, bu sene de eşsiz bir tatil fırsatını da tatil severlere sunmaktadır. Hem sevdiklerinize zaman ayırabileceğiniz hem de hayallerinizdeki tatili gerçekleştirebileceğiniz fırsatları Yılbaşı tatili sayesinde yaşayabilirsiniz. Yılbaşı tatili için termal ve doğa otellerinde veya Akdeniz ve Ege’de yer alan birbirinden konforlu otellerde son derece keyifli bir konaklama imkanı bularak, bayram tatilinizi gündelik hayatın yorgunluğunu üzerinizden atarak değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda Yılbaşı özel tur programları ile son derece keyifli bir gezi deneyimi de yaşayabilir, birbirinden renkli şehirleri keşfedebilirsiniz.

Yılbaşı Tatil Seçenekleri


Yılbaşı tatili için yurt içi ve yurt dışında birçok tatil alternatifi sizleri bekliyor. Özellikle termal oteller, doğa otelleri ve Akdeniz bölgesinde bulunan otellerden size en uygun olanını seçebilir, eksiksiz bir tatil yaşayabilirsiniz. Yılbaşı tatilinde hareketli bir Yurtiçi tatili yaşayabilirsiniz. Afyon otelleri, Pamukkale otelleri, Belek otelleri, Side otelleri, Alanya otelleri de sizlere rüya gibi bir tatilin kapılarını açacak tatil hizmetini sunabilmektedir.

Yılbaşı tatilinde Kıbrıs’ı da tatil seçeneği olarak düşünebilirsiniz. Girne, Bafra, Magosa ve Lefkoşa otelleri sizlere Akdeniz’in incisi Kıbrıs’ta eğlence ve huzur dolu bir tatilin kapılarını aralamaktadır.

Yılbaşı tatilini yurt dışı tatili ile taçlandırmak isteyenler içinde birçok tatil seçeneğini Touristica’nın yurt dışı tur programlarında bulabilirsiniz. İtalya, Dubai, Malta, Tunus, Ukrayna turları gibi tur seçenekleriyle unutulmaz bir yurt dışı tatili yaşayabilirsiniz. Yine yurt dışı tatil seçenekleri arasında bulunan vizesiz yurt dışı turları da vize derdi ile uğraşmadan sizlere benzersiz bir tatil deneyimi sunmaktadır. Ukrayna turları gibi yurt dışı tur seçeneklerinden vizesiz seyahat ederek yararlanabilirsiniz.

Birbirinden keyifli kültür turları da Touristica’nın kültür turları sayfasında Yılbaşı'na  özel programlarında sizleri bekliyor.


Yılbaşı Tatil Fırsatları

Yılbaşı tatiline özel fırsat ve indirimler ile istediğiniz tatile çok cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Yılbaşı tatili fırsat ve indirimlerle sizlere hayallerinizdeki tatili uygun ödeme koşulları ile avantajlı fiyatlarla sunmaktadır. Yılbaşı tatili fiyatları da her bütçeye hitap edebilecek zengin seçenek yelpazesi ile herkes için tatil alternatifleri sunabilmektedir. Yılbaşı tatili indirim oranları da yüksek indirim oranlarına ulaşarak çok ekonomik fiyatlara tatilin kapılarını sizlere aralamaktadır. Touristica’nın fırsat ve kampanyalarından anında haberdar olabilmek için Touristica E-Bülten’e kayıt olabilirsiniz. Touristica E-Bülten aracılığı ile Touristica’nın avantajlı fiyatlara tatil olanaklarından haberdar olabilir, cazip fiyatlara rezervasyon yaptırmanın tadını çıkartabilirsiniz.