Touristica

Nisan Ara Tatili Ne Zaman?

Ara tatil sisteminde Milli Eğitim Bakanlığı'nın yapmış olduğu değişiklikle 06-10 Nisan tarihlerinde ilki olacak ara tatilin gün sayısı, haftasonları ile birleştirildiğinde toplamda 9 gün tatilseverlere muhteşem bir tatil fırsatı sunmaktadır. Kış mevsimine denk gelen Nisan ara tatili döneminde Touristica tatilseverler için birbirinden avantajlı tatil fırsatları sunmaya devam etmekte.

Nisan Ara Tatilinde Nereye Gidebilirsiniz?

Nisan ara tatilinde nereye gidebiliriz diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. Senenin son günlerinde Nisan ayı ara tatil önerileri ile Touristica yanınızda. Uygun fiyatlı Nisan ara tatili fırsatları ile kendiniz ve sevdikleriniz için en uygun tatili yakalama fırsatını bulabileceksiniz. Nisan ayının ortasına denk gelen bu ara tatilde baharın tadını doyasıya çıkartabileceğiniz Nisan ayı tatil önerilerine gelin birlikte bakalım. Birbirinden iyi SPA merkezleri ile kendinizi yenileme fırsatını bulabileceğiniz, kış mevsiminde yaz sıcaklığını hissedebileceğiniz ve kuşkusuz şifalı suları sayesinde kendinizi daha sağlıklı ve dinç hissedeceğiniz termal oteller Nisan ara tatili otellerinin başlarında geldiğini söyleyebiliriz. Dünyanın en iyi kaplıcalarının bulunduğu ülkemizde termal oteller Nisan ara tatili için en iyi seçeneklerin arasındadır.
Nisan ara tatili tatilinde Akdeniz'in incisi Kıbrıs’ı da tatil seçeneği olarak düşünebilirsiniz. Girne, Bafra, Magosa ve Lefkoşa'da birbirinden iyi otellerde, uça ve transfer dahil avantajlı fiyatlarla eğlencenin ve konforun tadını çıkartabilirsiniz.
Nisan ara tatili fırsatını ülkenin en önemli kültür noktalarında, birbirinden özel hikayelere sahip bölgelerde geçirmek isten misafirlerimiz ise birbirinden güzel programlara sahip kültür turlarını tercih edebilirsiniz. Kültür turları sayesinden, seçeceğiniz bölgeyi profesyonel rehberler eşliğinde hikayelerini yerinde dinleyerek öğrenmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Doğa ile tarihin muhteşem uyumunu yakalayacağınız uçaklı kültür turlarında zamandan tasarruf edecek, bölgenin en iyi otellerinde konaklayarak ve en iyi transfer araçlarıyla seyahat ederek konforunuzu da elden bırakmayacaksınız.
Nisan ara tatili fırsatını farklı kültürleri, ülkeleri şehirleri keşfederek gezmek isteyen misafirlerimiz için ise yurt dışı turları biçilmiş kaftan. Amsterdam'ın renkli sokaklarında eğlenebileceğiniz, geçmişin mimarisini günümüze kadar koruyarak getirmiş Prag'ı gezmeyi veya Akdeniz ikliminin sıcaklığını sokaklarında hissedeceğiniz Barcelona'yı gezmek hoş olmaz mıydı? Evet diyen misafirlerimiz hazırladığımız Nisan ara tatili yurt dışı turlarını kesinlikle ziyaret etmemeliler. "Evet yurt dışına çıkma istiyorum fakat vize süreci benim için çok yorucu" diyen misafirlerimiz ise vizesiz yurtdışı turları ile hayal ettiği tatili bulabilirler. Bu turlarla Saraybosna, Belgrad gibi şehirleri gezebilir veya daha uzakları tercih ederek Fas, Kazablanka, Marakeş turuna katılabilirsiniz. Gezmeyi, gezerken keşfetmeyi, kendini yenilemeyi seven misafirlerimiz için özenle hazırladığımız Nisan ara tatili önerileri ile hayal ettiğiniz tatili yakalayın, unutulmaz bir kış tatilini Touristica ile deneyimleyin!

Nisan'da Ara Tatil Fırsatları

Nisan ara tatil otellerine özel fırsat ve indirimler ile istediğiniz tatile çok cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Nisan ara tatili fırsat ve indirimlerle sizlere hayallerinizdeki tatili uygun ödeme koşulları ile avantajlı fiyatlarla sunmaktadır. Nisan ara tatilinde avantajlı fiyatlara ek indirimlerle en uygun fiyatları yakalayabilir, sürekli güncellenen kampanyalarla bu fırsatın keyfini ikiye katlayabilirsiniz. Nisan ara tatili indirim oranları da yüksek indirim ve Nisan ara tatiline özel kampanyalarından anında haberdar olabilmek için Touristica E-Bülten’e kayıt olabilirsiniz. Touristica E-Bülten aracılığı ile Touristica’nın avantajlı fiyatlara tatil olanaklarından haberdar olabilir, cazip fiyatlara rezervasyon yaptırmanın tadını çıkartabilirsiniz.