Likya Turu İstanbul Bursa İzmir Çıkışlı 2 gece konaklamalı
Likya Turları

Yarım Pansiyon
Otobüs ile Gidiş Dönüş
3 Gece / 4 Gün
2 Kişilik Odada Kişi Başı
10 - 13 Haziran 2021
799 TL
  • 2 gece yarım pansiyon otel konaklaması (2 Akşam yemeği,2 Sabah kahvaltısı) 
  • Profesyonel Rehberler Eşliğinde Tüm Çevre Gezileri 
  • Programda belirtilen tekne turları
  • Mercedes marka araçlar ile ulaşım 
  • Touristica otobüs içi ikram ve hizmetleri 
  • Touristica güvencesi ile Tursab seyahat sigortası
  • Öğle Yemekleri
  • Yemeklerde alınacak içecekler
  • Müze Kart Ücreti 70 TL. T.C.Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müze ve ören yerlerine 1 yıl boyunca ücretsiz giriş imkanı sağlar.
  • Programda Ekstra Olarak belirtilen Gezi ve Eğlenceler

Likya Turu İstanbul Bursa İzmir Çıkışlı 2 gece konaklamalı

Likya Turları

1. GÜN

Perşembe

21.00 Beylikdüzü Shell İstasyonu Marmara Park Karşısı, 22:00 Ataköy Olimpiyat Evi Sinan Erdem Spor Salonu, 23:00 Mecidiyeköy Divan Otel Önü,  00.00 Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı,00.30 Kartal yemek center önünden hareket ile gece yolculuğu lüks Touristica otobüsümüzde.
Bursa,İzmir üzerinden yolculuğumuz yaklaşık olarak 11 saat sürecektir.

2. GÜN


Cuma

02.00 Bursa Almira otel önü ile 06.00 Ege Üniversitesi acil çıkış kapısı önünden İzmir'den misafirlerimizi aldıktan sonra Gökova körfezine ulaşıyoruz .Gökova körfezinde ilk olarak Azmak çayı doğal akvaryum olarak kabul edilen Azmak çayı üzerinde keyifli bir sandal turu gerçekleştiriyoruz Sandal gezimiz sonrasında Gökova tekne turumuz başlıyor. Denizler tanrısı Poseido'nun sarayına ev sahipliği yapan Gökova körfezinin muhteşem koylarında (Sedir Adası-Yeşil deniz, Lacivert koy, zeytinlik…) vereceğimiz yüzme molaları ile deniz ve güneşin keyfini çıkarıyoruz. Gökova körfezinden ayrıldıktan sonra bir çok Türk filminde set olarak kullanılmış olan ve Okaliptüs ağaçları ile süslenmiş olan aşıklar yolunda yapacağımız yürüyüşün ardından Fethiye'de bulunan otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
Konaklama : 4 yıldızlı Fethiye Otelleri
Öğle Yemeği : Teknede  Çupra /Levrek tavuk yada köfte,makarna,salata ve karpuz.
Akşam Yemeği : Otelimizde tur ücretine dahil açık büfe şeklindedir.

3. GÜN


Cumartesi
Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Fethiye limanına ulaşıyoruz. Limanda bizleri bekleyen teknemize binerek tam gün sürecek olan 12 adalar tekne turuna çıkıyoruz .Tarih içerisinde meydana gelen tektonik hareketler neticesinde oluşmuş ve çoğu mavi bayrak ödülüne sahip koyları görmek ve akyaryumu andıran koylarda yüzme molaları vermek için 12 Adalar tekne turunu yapacagımız tekne turumuzda tam gün verecegimiz yüzme molalarının ardından (Şovalye Adası,Akvaryum koyu,Yasıcalar adası,Göbün koyu,Kızılada ,Tavşan Adası görecegimiz yerler arasında) limana geri dönüyor ve otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Yemek sonrası dileyen misafirlerimiz ile Fethiye gecelerini keşfe çıkıyoruz.
Konaklama :  4 yıldızlı Fethiye Otelleri
Öğle Yemeği : Teknede Balık veya tavuk ,makarna,salata ve karpuz (ekstra)
Akşam Yemeği : Otelimizde tur ücretine dahil açık büfe şeklindedir.


4. GÜN

Pazar
Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltısı sonrasında 2006 yılında dünyanın en iyi plajı seçilen Ölüdeniz milli parkına hareket ediyoruz.Yaklaşık olarak iki saat sürecek olan yüzme molası sonrasında Dalyan’a hareket ediyoruz. Deniz, kumsal, güneş üçlüsüne eşlik eden tarih ve doğa zenginliği ile Köyceğiz Gölünü denize bağlayan antik dönemde Calbis adı verilen Dalyan’a varıyoruz. Dalyan kanalından bineceğimiz tekne ile Caretta-Caretta kaplumbağaları ve Nil( Trionyx Tringulus ) kaplumbağalarının yumurta bırakma bölgesi olan İztuzu plajına doğru teknemizle keyifli yolculuk yapıyoruz. Sazlıklar ve dünyada çok az yerde görülen sığla ağaçları (Liquidamber Oriantalist ) arasından görünen Kaunos Kral Mezarları gezimize ayrı bir keyif katmaktadır. İztuzu plajındaki yüzme molası sonrasında dönüş yolculuğumuz başlıyor gece saatlerinde sizleri aldığımız noktalara bırakıyoruz.

Genel ŞartlarGezi süresi 3 gece 4 gün olup otel konaklaması 2 gecedir. 0-2 yaş çocuklara otobüste koltuk ve otel konaklamasında yatak verilmez.Turlarımız otobüs, otel, tur programı ve rehberlik hizmetleriyle bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Kullanılmayan ulaşım,konaklama,çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Rezervasyon esnasında otobüs koltuk numarası verilmez.Yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar Touristica seyahat acentesi turu iptal etme hakkına sahiptir. İptal durumunda Touristica misafirlerine bizzat haber vermek ile yükümlüdür. Konaklama bölgelerinde ve otellerinde mücbir,öngörülemeyen ve engellenemeyen sebepler nedeniyle değişiklik yapılabilir.Böyle bir durumda misafir onayı alınır. 22.01.2021