Erken Rezervasyon Otelleri

Misafirlerimizin yazın yapacağı tatil rezervasyonlarını indirimli ve kolay ödeme koşullarıyla yaptırdığı dönem ‘’ erken rezervasyon’’ olarak adlandırılmaktadır. Tüm dünya ülkelerinde yıllardır ekonomik tatil yapma şansı olarak değerlendirilen bu indirimli tatil kampanyaları, 2006’dan bu yana Türkiye’de her sene daha da yaygınlaşarak devam etmektedir.

Erken Rezervasyon İndirimleri

Türkiye deki tesislerin birçoğunda dinamik fiyatlandırma uygulamaktadır yani otellerin doluluk oranları arttıkça fiyatları da artabilmektedir. Erken rezervasyonlar tesislerin sabit dönemsel fiyatlar üzerinden uygulanan ‘’erken rezervasyon indirimleri’’ sayesinde misafirlerimizin tesisin normal fiyatlarından daha uyguna konaklamasını sağlar. Erken rezervasyon indirim oranları tesisler arası tamamen değişkenlik gösterebilir.

Toplamda 6 dönem olan erken rezervasyon süreci her dönemin bitiminde tesislerin indirim oranları belli oranlarda düşüşe uğrar yani her erken rezervasyon döneminden sonra misafirin yaptıracağı rezervasyon bir önceki döneme göre hem daha pahalı olacak hem de oluşabilecek tesis doluluklarından dolayı misafir istediği tesise istediği zaman gidememe ihtimaliyle karşı karşıya kalacaktır .

Yaz tatiliniz için düşündüğünüz ve gitmek istediğiniz birçok tesisin bu kampanya içinde olduğunu düşünürsek, bilinçli her misafirin yaz tatili rezervasyonu için katılması gereken bir kampanya dönemidir.

Sonuç olarak; planlı bir tatilciyseniz, erken rezervasyon döneminde rezervasyon yaptırmanız sizin için çok karlı olacak ve ‘’yüksek sezon’’ da maddi, manevi hiçbir kaybınız olmadan rezervasyonunuzu erkenden yapmanın rahatlığıyla sadece size tatilinizi beklemek kalacaktır.

Touristica yaz fırsatları ve 2017 erken rezervasyon otelleri kapsamında %50’ye varan indirimlerle her bütçeye uygun kaliteli hizmet anlayışına devam ediyor. Erken rezervasyon döneminde yaptıracağınız rezervasyonlar sayesinde tüm yurtiçi tatil programlarınızda %50’ye varan indirimler, peşin fiyatına 9 taksit ödeme koşulları, ayrıca istemiş olduğunuz tesis ya da tercih ettiğiniz ulaşım seçeneğinizin doluluk vb. gibi olumsuz koşullarından etkilenmeden yaptırabilirsiniz.


2017 Erken Rezervasyon dönemi boyunca fiyat avantajları sayesinde tatilinizi bütçenize uygun bir şekilde yapabilirsiniz. 2017 Erken Rezervasyon otelleri ile tatil rezervasyonunuzu şimdiden yaptırın ayrıcalıkları kaçırmayın! Erken rezervasyon dönemindeki en önemli avantajlardan bir tanesi de yaptıracağınız erken rezervasyon sigortasıdır. Sigorta sayesinde rezervasyonunuzu 72 saat kalana kadar iptal hakkınız mevcuttur.

Ege ve Akdeniz bölgesindeki en güzel otellerde yerinizi “2017 Erken Rezervasyon” fırsatlarını kullanarak yaptırmanızın yanı sıra, Ücretsiz İptal Garantisi” sayesinde de satın almış olduğunuz tatili %100 para iadesi ile iptal edin. Tatil hakkında her şey “touristica” ‘da. Erken Rezervasyon döneminde yaptırdığınız tüm yurt içi ve Kıbrıs erken rezervasyonunuzu touristica iptal güvencesi ile tatilinize 72 saat kala iptal edebilir ve ödediğiniz tutarın %100’ünü geri alabilirsiniz. Bu sayede aylar öncesinden yaptıracağınız rezervasyonunuzun gidememe ihtimalinize karşılık oluşabilecek zararların tedirginliğini üstünden atmış olacaksınız. Ücretsiz iptal garantisi sadece otel rezervasyonlarında geçerlidir.

Erken Rezervasyon Nedir? Erken rezervasyon misafirlerin ‘’yüksek sezon’’ diye tabir edilen yaz dönemindeki rezervasyonlarını indirimli fiyatlar ve kolay ödeme koşullarıyla yaptırdığı rezervasyon dönemleridir.

Erken Rezervasyonun Son Günü Nedir? Rezervasyonumu Ne Zaman Yaptırmalıyım? Erken Rezervasyon dönemi 2017 yılında toplamda 6 dönemi kapsayan ve her geçen dönemde tesislerin indirim oranlarının azalacağı bir dönemdir ve her dönem için belirlenen erken rezervasyonun son günü vardır. Bu yüzden rezervasyonunuzu ne kadar çok erken yapabilirseniz, tatiliniz o kadar ekonomik olur.

Erken Rezervasyonda Yaptırdığım Fiyat Sonradan Daha Düşerse? Genellikle böyle bir problemlerle karşılaşmasak da, tesislerden kaynaklı fiyat düşüşü durumunda Touristica olarak eski rezervasyonunuzla güncel fiyatlar arasındaki kaybınızı size iade ediyoruz.

Erken Rezervasyonda yaptırdığım tatile ya çeşitli sebeplerden gidemezsem? Erken rezervasyon döneminde Touristica iptal garantisi ile, otel rezervasyonunuzu konaklama tarihinizden 72 saat öncesine kadar ücretsiz olarak koşulsuz ve kesintisiz iptal edebilirsiniz.

Erken Rezervasyon Sigortası Nedir? Tüm otel rezervasyonlarınızda son 72 saate kadar rezervasyonunuz koşulsuz, şartsız bir şekilde ödediğiniz tutarın tamamı iade edilir. Erken Rezervasyon Sigortası Neler İçin Geçerlidir? Yurtiçi ve Kıbrıs erken rezervasyon tesislerinde geçerli olan bu güvence uçak bileti, transfer ücreti için geçerli değildir.

*Bonus ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.
Tatil Touristica’dan alınır.

Uygun fiyat ve kalitenin ön planda olduğu De Luxe Hotel, Resort Hotel, Club, Tatil Köyü ve daha birçok tesis seçeneğiyle, kusursuz ve size özel tatil için tüm detaylar Touristica'da düşünülür. Son dakika fırsatlarıyla kaçırmak istemeyeceğiniz yurt içi turları, 30'a yakın yurt dışı tur paketi, tüm konforunuz düşünülerek düzenlenen uçaklı kültür turları, size özel uçaklı paketleriyle Kıbrıs otelleri, rüya gibi anılar biriktirmek için cruise turları, termal tesisler, kayak otelleri, hafta sonu kaçamaklarının vazgeçilmezi yakın bölge otelleri, araç kiralama, uçak bileti, transfer ve rehberlik hizmetlerini birlikte sunan seçenekler ve online satış imkanı... Ayrıcalıklı olmanın keyfini Touristica ile yaşayın.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!