Costa neoRomantica ile Japonya & Tayvan 04 Eylül 2018

Gemi Turları

01.01.0001
01.01.0001
13 Gece 14 Gün
Detaylı Bilgi

1. GÜN

2. GÜN

3. GÜN

4. GÜN

5. GÜN

6. GÜN

7. GÜN

8. GÜN

9. GÜN

10. GÜN

11. GÜN

12. GÜN

13. GÜN

Gemi çıkış işlemlerinin ardından uçuş vaktine (17 Eylül 2018  saat 00:30) kadar serbest zaman.

14. GÜN

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

* Emirates Havayolları ile  İstanbul Atatürk Havalimanı Dubai aktarmalı – Narita // Tokyo - Dubai aktarmalı – İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı arası ekonomi sınıfı uçak bileti

* Tercih ettiğiniz kategoride tur süresince tam pansiyon konaklama

* Havalimanı ve liman vergileri 600 Euro

* Havalimanı - liman - havalimanı transferleri

* Tayvan vizesi (Gemi şirketi tarafındanTayvan Liman Başkanlığından alınacaktır)

* Tokyo'da 4* otelde 1 gece oda & kahvaltı konaklama

* Kişi sayısına bakılmaksızın gemide Türkçe rehberlik hizmeti 

* Hergün ve her gece için hazırlanmış eğlence, animasyon ve şovlar

* Gemide sabah, öğle ve akşam yemekleri

* Fitness ve spor salonu kullanımı

* Seyahat süresini kapsayan sağlık sigortası ( 70 yaş ve üzeri 25 Euro surprim öder)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

* Servis ücretleri gemide ödenir. Günlük kişi başı 10 Euro

* Zorunlu durumda iptali kapsayan sağlık sigortası
  70 yaşa kadar 40 Euro - 70 yaş ve üzeri %100 surprim öder.

* Sağlık hizmetleri

* Kara turları

* Kişisel harcamalar (İnternet, kuru temizleme vb.)

* İç hat bağlantı uçuşları

* Yurtdışı çıkış harcı. 15TL

* Gemideki  tüm içecekler

Tur Tarihleri

04 - 17 Eylül 2018

Costa neoRomantica ile Japonya & Tayvan 04 Eylül 2018 - 13n - O
Tokyo - Kobe - Amami - İshigaki - Keelung - Okinawa (1) - Yokkaichi - Tokyo
13 Gece 14 Gün

Önemli Bilgiler

Uçuş Bilgileri 

Emirates Havayolları ile,

04 Eylül 2018 EK122 İstanbul IST - Dubai DXB          19:25 - 01:00 (+1)
05 Eylül 2018 EK318 Dubai DXB- Narita NRT          02:40 - 17:25


17 Eylül 2018 EK313 Tokyo HNDDubai DXB          00:30 - 06:15
17 Eylül 2018 EK119 Dubai DXB- İstanbul SAW         10:00 - 13:45

* İstanbul dışından tura katılacak olan misafirlerin bağlantı uçuşlarını tur kalkışına 60 gün kala almaları Touristica operasyon departmanından onay alındıktan sonra almaları önerilir. Havayolu ve operasyon acentesi uçuş saatlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

İptal Şartları : Costa Cruises gemi şirketinin iptal şartlarına göre seyahate  ; 

150 gün kala yapılan iptallerde, hizmet bedeli olarak kişi başı 350 Euro, 
149 - 120 gün kala % 30 
119 - 90 gün kala % 45
89 - 60 gün kala % 60
29 - 14 gün kala % 90
14 gün ve sonrası % 100

Tur başlangıç tarihi gün hesabına dahil değildir. Uçak bileti iptali ayrı yansıtılacaktır.
İptal oranları vergi dahil toplam ödenen tutar üzerinden hesaplanmaktadır.

Önemli Notlar

*Programda belirtilen saatler Emirates Havayolları ve Costa Cruise şirketlerinden alınmıştır. Saatlerde olabilecek herhangi bir değişiklikten Touristica sorumlu değildir. Dolayısıyla herhangi bir saat değişikliğinden ötürü Touristica programın içeriğini ve hizmet muhteviyatını bozmadan günlerde oynama yapabilir. 

*Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bununla birlikte her yolcu uçağın bagajına vermek kaydıyla yanına 1 adet en fazla 20 kilo olan valiz alabilme hakkına sahiptir. 

*Gemi yolculuğu sırasındaki alacağınız akşam yemeklerinden 2’si resmi akşam yemeğidir ve burada yemek isteyen her erkek yolcumuzun yanında en az bir adet takım elbise, bayanların da en az 1 adet gece elbisesi bulundurmak zorundadırlar. 

*Gemi seyahati esnasında grubumuzun akşam yemek alacağı restoran ve masalar daha önceden belirlenmiş ve isimlere göre numaralandırılmış olacaktır. Dolayısıyla gemide alınacak ilk öğün yemekten son öğün yemeğe kadar herkes daha önceden belirlenen yerlerde oturacaktır. Ancak arzu edenler yemeklerini geminin başka restoranlarında da alma hakkına sahiptirler.

*Özellikle gemi seyahatiniz esnasında sizlere başkalarının telefon ile ulaşması son derece zordur. Geminin uydu sistemi ile görüşmeler sağlanabilir ancak dakikası yaklaşık 17 USD civarındadır. (taxlar dahil).

* Gemide Internet Kullanımı : Costa Cruise gemilerinde 14.02.2018 itibari ile günlük 8 Euro karşılığında sosyal media internet paketi mevcut olup Facebook, Instagram, Twitter, Whatsapp kullanımını bu paket ile sağlayabilirsiniz.

*Gemiye check-in esnasında istisnasız her yolcunun (çiftlerde sadece 1 kişi) kabin anahtarları alınırken gemi resepsiyonuna kredi kartını ibraz etmesi veya nakit depozit yatırması gerekmektedir. Bu ibraz sonucunda her kredi kartından kişi başına ortalama 300 USD’lik bir provizyon çekimi yapılacaktır. Bunun nedeni sizler gemiye check-in yaptıktan sonra seyir esnasında gemi içinde yapacağınız harcamalar içindir. Gemi içindeki harcamalarınızı ise (içki, meşrubat veya alkollü içecekler için) gemi resepsiyonu tarafından sizlere verilecek olan manyetik kartlar ile yapabileceksiniz. Gemide alışveriş ve casino haricinde hiçbir yerde nakit para geçmemektedir. Tüm harcamalarınızı odalarınızdaki televizyonlardan öğrenebilirsiniz. 

*Gemiye içki sokmak kesinlikle yasaktır.

*Valizlerinizi geminin ilk kalkış gününde akşam geç vakte kadar kamaralarınıza gelmeyebilir. Bu yoğunluk ve kalabalıktan kaynaklanan ve kesinlikle geminin sorumluluğunda olan bir durumdur. Onun için gemiye bineceğiniz ilk gün elzem olan ihtiyaçlarınızı küçük bir el çantasına koyup yanınıza almanızda fayda vardır.

*Geminin uydu bağlantılı internet sisteminden faydalanabilirsiniz. Dakikası yaklaşık 1,5 USD civarındadır.

*Geminin kalkış saatlerine kesinlikle riayet edilmesi gerekmektedir. Limanlarda gemimizin kalkış saatinden en geç 30 dakika önce gemiye giriş yapılması gerekir. Aksi takdirde gemiye giriş yapamayabilirsiniz. Böyle bir durumdan da Touristica sorumlu olmayacaktır.

*Gemi seyahatimizin sonunda ise valizlerinizi toplayarak bir gece önceden kabinlerinize daha önceden bırakılacak etiketleri takarak saat 00.00’a kadar kabin kapılarınızın önüne bırakmanız gerekmektedir.

*Dünyada ki kredi krizi ve petrol üretimindeki azalmadan ötürü değişken petrol fiyatları vergilerde artışa neden olmaktadır. Tüm uluslararası uçuş yapan IATA statüsündeki havayolları ve gemi şirketleri tarafından bu zamlar fuel surcharge adı altında belirtilir. Günden güne değişen petrol varil fiyatları maalesef siz sayın yolcularımıza zamlı olarak yansıtılmaktadır. Havalimanı vergisi adı altında sizlerden tahsil edilen fuel surcharge adı altındaki fark tamamen havayollarına ödenen net rakamlardan ibarettir. Bu konuda Touristica’nın herhangi bir kazancı söz konusu değildir. 

Gemi şirketinin ve Havayolunun biletine gelecek vergi, sigorta vb. artışlar aynı oranda misafirlerimize yansıtılacaktır.