Touristica
Butik Kapadokya Turu Cave Otel Konaklamalı
Kapadokya Turları

Oda Kahvaltı
Pegasus Hava Yolları ile Gidiş Dönüş
2 Gece / 3 Gün
2 Kişilik Odada Kişi Başı
4 - 6 Eylül 2020
2.499 TL
 • 2 gece cave otelde oda kahvaltı konaklama( 2 Sabah Kahvaltısı)
 • Pegasus Hava Yolları ile gidiş dönüş uçak bileti
 • Özel havalimanı transferleri
 • Profesyonel Rehberler Eşliğinde Tüm Çevre Gezileri
 • Son Model Mercedes marka araçlar ile ulaşım 
 • Ören yeri girişleri ve Hacı Bektaş gezisi
 • Touristica otobüs içi ikram ve hizmetleri 
 • Touristica güvencesi ile Tursab seyahat sigortası
 • Turumuz en az 4 en fazla 8 kişi ile gerçekleştirilecektir.
 • Öğle ve akşam yemekleri 
 • Müze Kart Ücreti 70 TL. T.C.Kültür ve Turizm Bakanlığı'na bağlı müze ve ören yerlerine 1 yıl boyunca ücretsiz giriş imkanı sağlar.
 • Yemeklerde alınacak içecekler 
 • Programda Ekstra Olarak belirtilen Gezi ve Eğlenceler 

Butik Kapadokya Turu Cave Otel Konaklamalı

Kapadokya Turları

1. GÜN

Cuma
Sabah 06:30'da rezervasyon esnasında belirteceğiniz adresten size özel servis aracımız ile hareketle 07:00 Sabiha Gökçen Havalimanı'nda siz değerli konuklarımızla kültür rehberinizin buluşmasının ardından Pegasus Havayollarının 09:05 uçağıyla yaklaşık bir saatlik on beş dakikalık yolculuğun ardından Kayseri Erkilet havalimanına iniyoruz. Burada bizleri bekleyen aracımıza binerek Güzel Atlar Diyarı Kapadokya bölgesine ulaşıyoruz. Bölgeyi tanımaya Güvercinlik Vadisi ile başlıyoruz.Vadide vereceğimiz fotoğraf molası ile yeryüzünde benzerine çok az rastlanan doğa harikası oluşumları görerek bölgenin en yüksek 3 noktasından biri olan Uçhisar Kalesi’ne varıyoruz. Kale eteklerinde gezimizde bulunan birçok alanı panoramik olarak görme şansına sahip olduktan sonra Anadolu'nun en uzun nehri olan Kızılırmak’ın yanı başında bulunan Avanos’a geçiyoruz. Derlerki ‘’kör bile bulur Avanos un yolunu, çanak çömlek kırıntılarından’’ işte böyle bir kültürün oluştuğu bu noktada çanak-çömlek ve onyx atölyelerini gezip bilgi ve alışveriş imkanını bulduktan sonra Paşabağları’nda, diğer adıyla Keşişler Vadisi’nde ikili ve üçlü peribacalarında fotoğraf çekip kısa bir yürüyüş yaparak, kayalara oyulmuş inziva noktalarını görüyoruz. Ardından Şarap Mahzenleri’ni gezip Asmalı konakta fotoğraf molası vermemizin ardından programımızı tamamlıyor ve otelimize ulaşıyoruz. Odalara yerleşme sonrası rehberinizin belirteceği saatte buluşarak akşam yemeği için Lil'a Restoranta gediyoruz.Konaklama otelimizde.

Öğle Yemeği  (Ekstra):Seki Restorant Dana Kaburga
Akşam Yemeği  (Ekstra): Lil'a Restorant Tütsülenmiş Pancar salatası,Saray Yahnisi,Pişmaniye yatağında armut tatlısı
Konaklama : Cappa Villa Cave Otel

2. GÜN

Cumartesi
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası ( İsteyen misafirlerimiz kahvaltı öncesi extra balon turuna katılabilirler ) hareketle Göreme Açık Hava Müzesi’ndeki en güzel kaya kiliselerini; Rahipler Manastırı, Rahibeler Manastırı, Basil Kilisesi, Barbara Şapeli,Yılanlı Kilise, Çarıklı Kilise, Yemekhane ve Kiler yapılarını, gezdikten sonra Çavuşin köyü’nü görerek eski adıyla Suluca karahöyük olan Hacı Bektaş ilçesine varıyoruz. Hacı Bektaş-i Veli nin dergahını kurduğu bu noktada müzede bulunan Aş Evi, Meydan Evi, Pir Evi, Aslanlı Çeşme,Üçler Çeşmesini görüyoruz. Buradaki programımızı tamamladıktan sonra Anadolu’da yüzyıllar boyu süren halı kültürünü daha yakından tanıyarak halı şovu izliyoruz. Ardından doğanın bir mucizesi olan harika oluşumları görmek üzere Dervent vadisini ziyaret ediyoruz. Buradaki gezilerimizi tamamlamamızın ardından otelimize dönüyoruz.Rehberinizin belirteceği saatte buluşarak akşam yemeğine otantik bir restorana gidiyoruz.

Öğle yemeği (Ekstra): Aravan Evi Restorant , Tandır et ve sebze ile tandır kuru fasulye
Akşam yemeği (Ekstra) : Seyyah Han Karışık meze tabağı,Testi kebabı,Dondurmalı meyve salatası
Konaklama : Cappa Villa Cave Otel

3. GÜN

Pazar
Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası hareketle Kapadokya’nın gizemini daha da arttıran bölgedeki en güzel yeraltı şehirlerinden olan Derinkuyu Yeraltı şehrine varıyoruz. Yerin 7 kat altında yaşamanın mucizevî yanlarını görerek jeotermal bir bölgede bulunan Narlıkuyu krater Gölü’ne gidiyoruz. Burada vereceğimiz fotoğraf molasında muhteşem manzara karşısında ikramımız olan sıcak çikolatalarınızı yudumladıktan sonra 3268 metre yüksekliği ile bölgenin en yüksek dağlarından biri olan Hasan Dağı’nın heybetli görüntüsü eşliğinde Ihlara Vadisi’ne geçiyoruz. 14 km. uzunluğunda ve içerisinde yaklaşık 105 tane kiliseyi barındıran bu vadide Melendiz Çayı’nın kenarından yürüyerek Ağaçaltı, Yılanlı ve Sümbüllü Kiliseleri ziyaret ediyoruz. Ardından vadinin bitiş noktası olan Selime Köyü’ndeki eşsiz peribacalarını izleyerek Kayseri yöresel lezzetlerinin tadına baktıktan sonra Kayseri Erkilet Havalimanına varıyoruz. Saat 18:10 Pegasus uçağımız ile İstanbul Sabiha Gökçen havalimanına hareket ediyoruz. Burada bizleri bekleyen size özel servis aracımız ile aldığımız noktalara bırakırken bir sonraki turlarımızda buluşmak üzere sizlere veda ediyoruz.

Öğle Yemeği ( ekstra ):Çemen's Restorant,Mahalli Kayseri Mutfağı

Genel Şartlar

Gezi süresi 2 gece 3 gün olup otel konaklaması aynıdır.Turumuz butik bir tur olup en az 4 en fazla 8 kişi ile gerçekleştirilecektir. Özel havalimanı servis organizasyonu, İstanbul sınırları içerisinde belirteceğiniz alış noktasından Sabiha Gökçen havalimanı arasını kapsamaktadır.Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile program seyrinde değişiklik yapabilir. 0-2 yaş çocuklara otobüste koltuk ve otel konaklamasında yatak verilmez.Turlarımız otobüs,otel,tur programı ve rehberlik hizmetleriyle bir bütündür,ayrı ayrı düşünülemez.Kullanılmayan ulaşım,konaklama,çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.Rezervasyon esnasında otobüs koltuk numarası verilmez.Yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde tur hareket tarihinden 2 gün öncesine kadar Touristica seyahat acentesi turu iptal etme hakkına sahiptir.İptal durumunda Touristica misafirlerine bizzat haber vermek ile yükümlüdür. Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa bağlı olarak değişiklik yapılabilir.Hava muhalefeti nedeniyle yada rehberinizin vermiş olduğu saatlere uyulmaması durumunda tur programında yazıldığı halde gezilemeyen yerlerden Touristica sorumluluğu yoktur.
En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar.07.05.2020 

EKSTRA 100 TL İNDİRİM FIRSATI
 • 1 Nisan - 31 Ekim 2020 tarihleri arasındaki 2.500TL ve üzerindeki işlemlerde "EB100" kupon kodu ile 100 TL indirim uygulanmaktadır. 
 • Yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir. Geriye dönük işlem yapılamaz. Rezervasyon iptal edilip tekrar kayıt açılması halinde de kampanyadan faydalanılamaz. 
 • Kampanya sınırlı sayıda kontenjan için geçerlidir. 
 • Touristica bildirim yapmaksızın kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. 
 • Kampanya son geçerlilik tarihi: 1 Haziran 2020 Pazartesi
Kredi kartı tek çekim veya taksitli çekim seçeneklerimiz;

Axess +2 Taksit Kampanya Detayları

Kampanya Detayları

CardFinans +3 Taksit Kampanya Detayları

Kampanya Detayları

Maximum +2 Taksit Kampanya Detayları

Kampanya Detayları