Ankara'dan Uçaklı Ayder Kardan Adam Fest. 25-27 Ocak

Karadeniz Turları

Anadolu Jet ile Gidiş Dönüş
2 Gece 3 Gün

1. GÜN

25 Ocak 2019 Cuma 

Sabah 06:00 Esenboğa Havalimanı'nda check in işlemleri sonrası AnadoluJet 08.15 Trabzon uçağı ile Trabzon'a varıyoruz. Trabzon Havalimanı'nda bizleri bekleyen aracımıza binerek Ayder yaylasına doğru yola çıkıyoruz. Yolumuzun üzerinde Zaimoğlu Rize bezlerinde kısa bir mola veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz buradan hatıra, hediyelik alışveriş yapabilirler. Verilen serbest zaman sonrasında yolumuza devam ediyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolumuzun sonunda Karlar altında kalan büyüleyici güzelliği olan Ayder’e varıyoruz. Otelimize yerleştikten sonra dinlenme zamanı. Dileyen misafirlerimiz kaplıcalarda zaman geçirebilir. Akşam yemeği otelimizde.

2. GÜN

26 Ocak 2019 Cumartesi 

Sabah kahvaltımızı otelimizde aldıktan sonra Festival alanına geliyoruz. Kardan Adam yapma yarışmalarına katılıp ortaya çıkan Kardan Adamlarımızla fotoğraf çekiliyoruz. Çocukluğumuza dönmek için özel olarak hazırlanmış kayak pistinde kayak haricinde şişme deniz botu, naylon torba, çamaşır leğeni, lastik şampeli gibi akla gelen her şeyle yapılan kayma aktivitesine katılıyoruz. Oldukça eğlenip,  keyif alacağız Ayder’in her köşesinde oynanan horon halkalarına dâhil olacağız ve 100’lerce kişiyle horon oynayarak, tulum eşliğinde seslendirilen Karadeniz türkülerine eşlik edeceğiz. Karda geçen günün sonunda içimizi ısıtacak Kaplıcalarımıza girerek günümüzü sonlandırıyoruz.  

3. GÜN

27 Ocak 2019 Pazar 

Sabah kahvaltımız ardından otelimizden ayrılıyoruz ve  misafirlerimizle birlikte  Gelin Tülü Şelalesi ve Kalegon mevkiine kadar bembeyaz karlar üstünde yürüyüş yapıyor, Ayder’in muhteşem doğasını kara bürünmüşken seyrediyoruz. Öğlen saatlerine kadar festival alanında zaman geçiriyoruz. Belirlenen saatte toplanıyoruz doyasıya eğlendiğimiz bir sonraki Kardan Adam festivaline katılmak için gün sayacağımız turumuzun sonuna geliyoruz. Trabzon’a doğru yola çıkıyoruz. 21:50 AnadoluJet  Havayolları Ankara Uçağı ile Esenboğa Havalimanı'na hareket ederek sizlere veda ediyoruz. 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER


  • 2 gece yarım pansiyon otel konaklaması 
  • AnadoluJet  Havayolları ile gidiş dönüş uçak bileti 
  • Profesyonel Rehberler Eşliğinde Tüm Çevre Gezileri 
  • Son Model marka araçlar ile ulaşım 
  • Tursab zorunlu seyahat sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

        
  • Öğle yemekleri
  • Müze ve ören yeri giriş ücreti
  • Kaplıca Girişi
  • Şahsi Harcamalar
Aramayı Değiştir
Nehirim Otel (25-27 Ocak 2019) - İki Kişilik Oda
Yarım Pansiyon
Toplam Fiyat
2.498,00 TL
Kaçkar Resort Hotel (25-27 Ocak 2019) - İki Kişilik Oda
Yarım Pansiyon
Toplam Fiyat
2.898,00 TL
Doğa Resort Hotel (25-27 Ocak 2019) - İki Kişilik Oda
Yarım Pansiyon
Toplam Fiyat
3.098,00 TL

Ankara'dan Uçaklı Ayder Kardan Adam Fest. 25-27 Ocak
Ayder-Uzungöl
2 Gece 3 Gün