TATİLİNİ TOURİSTİCA İLE PLANLA!

5 Yıldızlı Oteller Hakkında
5 Yıldızlı Oteller Hakkında

Son derece gelişmiş, tam donanımlı konaklama tesisi olan 5 yıldızlı oteller, 5 yıldızlı kategorisinde olabilmesi için birçok özelliğe sahip olabilmelidir. 5 yıldızlı otellerin özellikleri oldukça geniş bir liste oluşturabilir fakat genel olarak ve kısaca bahsetmek gerekirse şunları sıralayabiliriz: En az 120 odası olması gereken oteller de ilkyardım ekipmanları mutlaka bulunmalıdır. Asansör, klima, kat hizmetleri, oturma salonu, lokanta veya restoran, 24 saat büfe hizmeti, doktor, etkinliklerin yapılabileceği kapalı salon, gece kulübü gibi bir eğlence salonu, kapalı havuz, açık havuz, kafeterya, snack bar, pasta ve içki servisinin yapılabildiği en az yüz kişilik bir salon, odalarda çalışma masası, banyoda küvet, 24 saat oda servisi, bay ve baya kuaförü, satış mağazaları ve alakart restoran bazı hizmetlerin mutlaka bulunması gerekmektedir. 5 yıldızlı oteller tam donanımlı bir tesis kapasitesi ve eksiksiz hizmet anlayışındaki personelleriyle size konforlu bir tatilin kapılarını açmaktadır.


5 Yıldızlı Otel Fırsatları Nelerdir?


5 yıldızlı otel fırsatları ile uygun fiyatlara ve cazip ödeme koşullarında unutulamaz bir tatile adım atabilirsiniz. Erken rezervasyon döneminde ülkemizin en önemli turizm merkezlerindeki otellerde uygun fiyatlara rezervasyon yaptırabilirsiniz. Müsaitlik sorunu yaşamamak ve yüksek indirim oranlarından faydalanabilmek için erken rezervasyon dönemi büyük önem taşımaktadır. Fakat yılın her anı da Touristica’nın fırsat ve kampanyaları sizlerin karşısına çıkarak çok uygun koşullarda unutulmaz bir tatil sunabilir… Sizler de bu fırsat ve kampanyalardan anında haberdar olabilmek için Touristica E-Bülten’e kayıt olmayı unutmayın…

Bonus ile peşin fiyatına 9 taksitli, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
tek yıldızlı otel Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!