30 Ağustos Özel Ankara'dan Uçaklı Doğu Karadeniz-Batum Turu
Karadeniz Turları
Yarım Pansiyon

3 Gece / 4 Gün
2 Kişilik Odada Kişi Başı
29 Ağustos - 1 Eylül 2024
Uçak ile gidiş Uçak ile dönüş

%25 İndirim
18.532 TL
13.899 TL
'den başlayan
 • 3 gece yarım pansiyon otel konaklaması (3 Akşam Yemeği, 3 Sabah Kahvaltısı)
 • AnadoluJet Hava Yolları ile gidiş dönüş uçak bileti
 • Batum Gezisi
 • Profesyonel Rehberler Eşliğinde Tüm Çevre Gezileri 
 • Turizm araçları ile ulaşım Touristica hizmetleri 
 • Tursab zorunlu seyahat sigortası 

Not: Otobüs için yeterli sayı olmadığında klimalı yatar koltuklu servisli Mercedes Sprinter ya da Turkuaz marka araçlar ile turlar yapılabilir.

 • Öğle yemekleri ve yemeklerde alınacak içecekler 
 • Programda ekstra olarak belirtilmiş gezi ve organizasyonlar
 • Müze ve ören yeri girişleri (Müze Kart önerilir!)
 • Yurtdışı çıkış harcı

1. GÜN

Perşembe

Sabah saat 04:00’da Esenboğa Havalimanı'nda biniş işlemlerimiz sonrası 06:20 AJet Havayolları'nın Rize uçağı ile tahmini saat 07.40 sularında Rize-Artvin Havalimanı'na ulaşıyoruz. Burada bizleri bekleyen aracımıza binerek yöresel lezzetler ile hazırlanmış (Ekstra) sabah kahvaltısı yapacağımız mekanımıza gidiyoruz. Kahvaltımızı yaptıktan sonra Borçka'ya ulaşıyoruz. Burada bizleri bekleyen minibüslerimize binerek deniz seviyesinden 1430 metre yükseklikte bulunan çevresi yağmur ormanlarına benzeyen bir eko sisteme sahip olan Karagöl’e (Ekstra) ulaşıyoruz. Karagöl’de vereceğimiz serbest zaman içerisinde bol bol fotoğraf çekebilir veya göl kenarında kahvelerinizi yudumlayabilirsiniz. Karagöl’ün huzur veren doğa güzelliklerini görmemizin ardından tekrar Karadeniz sahil yoluna dönüyor ve öğle yemeğimizi alacağımız restoranımıza gidiyoruz. Öğle yemeğinin ardından Fındıklı ilçesi iç kesimlerinde bulunan, eski ismiyle “Abu” olarak bilinen bir Laz köyü olan Çağlayan Köyüne ulaşıyoruz. Köy merkezinde Karadeniz sivil mimari evlerinin en güzel örneklerini gördükten ve Taş Kemer Köprüde bir süre serbest zaman verdikten sonra konaklayacağımız otelimize yerleşiyoruz.

 

Konaklama: Ramada By Wyndham Hotel / Rize – Fındıklı

Günün Restoranı ve Menüsü: Yöresel Karadeniz Yemekleri ve/veya Izgara Çeşitleri
2. GÜN

Cuma

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Arhavi, Hopa ilçeleri üzerinden Sarp Sınır Kapısına varıyoruz. Sınırdaki pasaport işlemlerinin sonrasında Batum’da gerçekleşecek gezimize başlamadan önce Gonio bölgesinden ihtiyacımıza göre bir miktar Gürcü Parası (LARİ) alıyoruz. Gonio (Apsaros) Kalesini panoramik olarak görüyor ve Batum şehir merkezine ulaşıyoruz. Batum tarihi mekânlarını gezmeye başlıyoruz. Sırasıyla; Orta Cami, Piazza Meydanı & Saat Kulesi – Avrupa Meydanı Medea Anıtı & Altın Post Heykeli – Poseidon Meydanı gezilerimizi yapıyoruz. Son olarak Gürcü heykeltıraş Tamara Kvesitadze tarafından 2010 yılında inşa edilen Ali ve Nino heykelini görüyoruz. Gezilerimiz sonrasında bir süre serbest zaman veriyoruz. Ardından tekrar Türkiye Sarp Sınır Kapısına dönmek için yola koyuluyoruz. Kapıya varmadan önce üzerinizde Gürcistan Parası (Lari) kalmış ise bunu yeniden Türk lirasına çevirmek için mola veriyoruz. Sınır kapısında geçiş işlemlerimizi tamamladıktan sonra konaklayacağımız otele geri dönüyoruz.


Konaklama: Ramada By Wyndham Hotel / Rize – Fındıklı

Günün Restoranı ve Menüsü: Gürcü Peyniri (Sulguni), Cevizli Patlıcan, Gürcü Mantısı (Hinkali), Peynirli Pide (Hacapuri), Patetesli Et, Gürcü Mantarı ve Gürcü Şarabı (Ekstra)


Gürcistan geçişleri için önemli bilgiler;

Gürcistan’a geçişler, Türk vatandaşlarına uygulanan pasaport muafiyeti sayesinde çipli yeni kimlik kartları ile yapılmaktadır. Ehliyet ve diğer kimlik kartları ile geçiş yapılamaz.

Gürcistan geçişleri için 18 yaş altı misafirlerimizin anne ve babasının yanında olması gerekmektedir. Anne ve baba ile birlikte seyahat etmeyecek olan 18 yaş altı misafirlerimizin Gürcistan’a geçişleri için noterden onaylı muvafakatname almaları gerekmektedir. Bebek dahil tüm yaş grubundaki çocuk misafirlerin kimliklerinde fotoğraf bulunma zorunluluğu vardır. Gürcistan gümrüğünden ülkeye her türlü ilaç sokulması yasaklanmıştır. 


3. GÜN

Cumartesi

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltının ardından Ardeşen ilçesinden Fırtına Vadisi boyunca ilerleyerek Çamlıhemşin’e varıyoruz. Burada Karadeniz’in en güzel yaylalarının bulunduğu Pokut – Sal Yaylaları, Zil Kale – Çinçiva gezimize başlıyoruz (EKSTRA). Gurubumuza özel tahsisi edilen minibüslerimize binerek Fırtına Vadisinden; Çat Vadisine geçiyoruz. Yolumuzun sağı solu tarihi konaklar ve sivil mimarinin en güzel örnekleri ile dolu. Vadideki ilk molamızı Çinçiva (Şenyuva) Köyü Köprüsünde veriyoruz. Bölgenin en eski köprülerinden olan taş kemer köprüde vereceğimiz fotoğraf molası sonrasında yol bizi doğruca Zil Kale’ye çıkartıyor. Kale-i Zir (Aşağı Kale) olarak adlandırılan, Zil Kale ziyaretimizi yapıyoruz. Sonrasında yolculuğumuz Pokut Yaylasına devam ediyor. 2032 metre rakımında yer alan ve Karadeniz’in en güzel yaylarından biri olan Pokut Yaylasında bir süre serbest zaman veriyor ve dileyen misafirlerimizle buradan 2070 metre rakımında bulunan Sal Yaylasına kısa bir yürüyüş yapma imkânı buluyoruz. Sonrasında minibüslerimize biniyor ve Çamlıhemşin’de bulunan restoranımıza giderek öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğimizin ardından 1350 metre yükseklikte bulunan ladin ve kayın ağaçları ile kaplanmış Ayder'e ulaşıyoruz. Gelintülü Şelalesi'nde vereceğimiz fotoğraf molası sonrası Ayder'i daha iyi yaşayabilmeniz için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman diliminde dileyen misafirlerimiz bol bol fotoğraf çekebilir, kafelerde vakit geçirebilir ve hediyeliklerden alışveriş yapabilirler. Serbest zaman sonrasında konaklayacağımız otele gitmek üzere yola koyuluyoruz.

Önemli Not: Bölgede yağış veya mücbir bir sebepten dolayı Pokut Yaylasına çıkılamaması durumunda; alternatif olarak Gito – Badara Yaylaları veya Elevit Yaylası gezisi yapılacaktır.

Konaklama: Golden İnn Hotel / Uzungöl-Taşkıran

Günün Restoranı ve Lezzeti: Muhlama, Alabalık, Izgara Çeşitleri, Kuru Fasulye, Laz Böreği vb yöresel yemekler -- Osmanlı Alabalık / Çamlıhemşin
4. GÜN

Pazar

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltının ardından Uzungöl'ün dinlendirici doğası eşliğinde vereceğimiz serbest zamanın ardından minibüslerimize binerek Lustra ve Karaster Yaylası'na (EKSTRA) gidiyoruz.  Yaz aylarına doğru halkı kışlık ihtiyaçlarının üretiminin yapıldığı; Karadeniz yayla hayatı hakkında bilgilerimizi alıp bir süre serbest zaman geçiriyor, yöresel yayla evlerini görüyor, fotoğraflarımızı çekiyoruz. Yaklaşık 2400 -2600 metre yükseklikte yapacağımız bu keyifli gezinin ardından minibüslerimiz bizi Uzungöl’e indiriyor. Tur aracımıza binerek tekrar sahil yoluna dönüyor ve Araklı ilçesine ulaşıyor, Doğu Karadeniz’in başlıca geçim kaynağı olan Çay Fabrikası ziyaretimizi yapacağız. Bölgenin butik çay üretimi yapan, kalite belgeli işletmesinde bulunan fabrikamızda; Çay’ın tarladan, sofraya olan öyküsünü dinleyecek ve iyi bir çay nasıl demlenmeli sorunun cevabını, mühendislerden öğreneceğiz. Kalitesine göre farklı sınıflandırılan çaylardan alma imkânı da bulacağımız fabrika gezimiz sonrası Altındere Milli Parkı sınırları içerisinde yer alan yaklaşık 1500 yıl önce iki keşişin kurduğu düşünülen Sümela Manastırı’na ulaşıyoruz. Altındere Vadisi'ne hâkim Karadağ’ın eteklerinde sarp kayalık üzerine kurulmuş olan manastırda ana kaya kilisesi, şapel, mutfak, öğrenci odaları, misafirhane, kütüphane ve kutsal ayazma bölümlerini gezerek Trabzon’a gelen Komnen Ailesi tarafından 1238-1263 yılları arasında kilise olarak yaptırılan, sonrasında cami ve savaş döneminde hastane olarak kullanılan Trabzon Ayasofya’sını geziyoruz. Trabzon’un meşhur Telkari ve Kazaziye sanatının inceliklerini gördükten sonra Trabzon Havalimanına ulaşıyoruz. AJet Havayolları'nın 21.55 Ankara Uçağı ile Esenboğa Havalimanı'na hareket ediyor ve siz değerli misafirlerimizle bir başka TOURISTICA gezisinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

Günün Restoranı ve Lezzeti: Akçaabat Nihat Usta; Akçaabat Köftesi, Piyaz, Laz Böreği
Alışveriş Noktaları: Vatan Çay Fabrikası


Periyod İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Kişi Başı 1. Çocuk
29.08.2024 - 01.09.2024
Yarım Pansiyon
13.899 TL 17.899 TL 13.749 TL 2 - 6 yaş 11.899 TL
7 - 12 yaş 12.899 TL

Genel Şartlar

 • Gezi süresi 3 gece 4 gün olup otel konaklaması aynıdır.
 • Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile program seyrinde değişiklik yapabilir.
 • 0-2 yaş çocuklara otobüste koltuk ve otel konaklamasında yatak verilmez.
 • Turlarımız otobüs, otel, tur programı ve rehberlik hizmetleriyle bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
 • Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez. Rezervasyon esnasında otobüs koltuk numarası verilmez. Yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar Touristica seyahat acentesi turu iptal etme hakkına sahiptir. İptal durumunda Touristica misafirlerine bizzat haber vermek ile yükümlüdür.
 • Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa bağlı olarak değişiklik yapılabilir.
 • Hava muhalefeti nedeniyle ya da rehberinizin vermiş olduğu saatlere uyulmaması durumunda tur programında yazıldığı halde gezilemeyen yerlerden Touristica sorumluluğu yoktur.
 • Tur programlarında belirtilen ekstra turların gerçekleşebilmesi için minimum katılımcı sayısı gerekmektedir. 
 • Havayoluna bağlı olarak uçuş saatlerinde değişiklik meydana gelebilir. Bu durum karşısında misafirlere bilgilendirme geçilir.En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar.30.01.2024

AXESS'E ÖZE SEPETTE EKSTRA %5 İNDİRİM!
 • 1 Temmuz 2024 - 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında, Touristica'dan Axess ile yapacağınız rezervasyonlarınızda, ekstra %5 indirim fırsatı sunuluyor.
 • İndirimli tutar, ödeme bilgileri sayfasında, kişi bilgileri ve kart bilgileri girildikten sonra toplam tutara yansımaktadır.
 • İndirim kuponlarıyla birlikte kullanılabilir. Hopi ve Pegasus Bolpuan kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz.
 • %5 ekstra indirim kampanyası, Touristica'dan yapacağınız yurt içi turlarında 1, 3, 6, 9 taksitli işlemlerde geçerli olacaktır.
 • Kampanyaya Axess, Free, Wings Bireysel ve Ticari kartlar, Akbank kartları ve Bank’O Card Axess kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Kampanyadan yararlanabilmek için harcamanın Akbank POS'larından yapılması gerekiyor.
 • Yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir. Geriye dönük işlem yapılamaz. Rezervasyon iptal edilip tekrar kayıt açılması halinde de kampanyadan faydalanılamaz. Rezervasyon iptali durumunda, misafirin rezervasyonunda bulunan iptal ve iade koşulları geçerlidir. Touristica bildirim yapmaksızın kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Kampanyadan faydalanmak için işlemin 444 0 329 nolu Çağrı Merkezi, touristica.com.tr veya Touristica yetkili acentelerindeki Touristica’nın Axess üye işyeri sanal Pos’undan yapılması gerekmektedir.
8.500TL'YE VARAN BANKKART LİRA!
 • Bankkart kredi kartı veya banka kartı özelliği ile Touristica'da tek seferde yapılacak
  25.000 TL-49.999 TL arasındaki peşin/taksitli alışverişinize 2.500 TL Bankkart Lira;
  50.000 TL-99.999 TL arasındaki peşin/taksitli alışverişinize 5.500 TL Bankkart Lira;
  100.000 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişinize 8.500 TL Bankkart Lira verilecektir. 
 • Kampanyaya Bankkart Mobil uygulamasından, bankkart.com.tr web sitesinden veya SMS ile katılım sağlayabilirsiniz. SMS ile kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonunuzdan TOURISTICA yazıp 4757'ye SMS gönderebilirsiniz. Kampanyadan yararlanabilmek için asıl kart sahibi tarafından kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir. Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacaktır. 
 • Kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerekmektedir. Kazanılan Bankkart Liralar 08 Ağustos 2024 tarihinde yüklenecek, 10 Eylül 2024 tarihine kadar kullanılabilecek, kullanılmayan Bankkart Liralar 11 Eylül 2024 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kez ödül kazanabilecektir. Bir müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 8.500 TL Bankkart Lira kazanabilecektir. Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir. Bankkart, Bankkart Genç ve Bankkart Başak sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir. 
 • Kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır. 
 • T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve Touristica kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 
 • Kampanya touristica.com.tr, 444 0 329 çağrı merkezi ve tüm satış ofislerimizde geçerlidir.
EKSTRA 1.000TL'ye varan İNDİRİM!
 • Tüm yurt içi kültür turlarında oda başı ekstra indirim uygulanmaktadır. 
 • 20.000TL ve üzeri işlemlerinizde ekstra 1.000 TL indirim için 'TUR1000' kupon kodu kullanılmalıdır.
 • Rezervasyon toplam tutarına uygun kupon kodunu, satın alma aşamasında ödeme yapmadan önce "promosyon kodu" alanına girip kullanarak anında indirimden yararlanabiliriz. 
 • Yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir. Geriye dönük işlem yapılamaz. Rezervasyon iptal edilip tekrar kayıt açılması halinde de kampanyadan faydalanılamaz. Rezervasyon iptali durumunda, misafirin rezervasyonunda bulunan iptal ve iade koşulları geçerlidir. 
 • Bolpuan ve diğer kupon kampanyaları ile birlikte kullanılamaz. 
 • Kampanya, www.touristica.com.tr, çağrı merkezi (444 0 329) ve tüm acentelerimizde geçerlidir.
 • Kampanya sınırlı sayıda kontenjan için geçerlidir. Touristica bildirim yapmaksızın kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
ÜYELERE ÖZEL EKSTRA 1.000TL İNDİRİM FIRSATI
 • Üye girişi yapıldıktan sonra 25.000TL ve üzerine oda başı ekstra 1.000TL indirim uygulanmaktadır. Kupon Kodu 'UYE1000'.
 • Üye girişi yapıldıktan sonra kupon kullanabilir. Ulaşım bedeli kampanyaya dahildir.
 • Rezervasyon toplam tutarına uygun kupon kodunu, satın alma aşamasında ödeme yapmadan önce "promosyon kodu" alanına girip kullanarak anında indirimden yararlanabiliriz.
 • Yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir. Geriye dönük işlem yapılamaz. Rezervasyon iptal edilip tekrar kayıt açılması halinde de kampanyadan faydalanılamaz.
 • Rezervasyon iptali durumunda, misafirin rezervasyonunda bulunan iptal ve iade koşulları geçerlidir.
 • Kampanya sınırlı sayıda kontenjan için geçerlidir. 
 • Touristica bildirim yapmaksızın kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
20.000'E VARAN PEGASUS BOLPUAN KAZAN!
 • Pegasus BolBol üyeleri 9 Temmuz 2024 (saat 00.01’den itibaren) - 30 Eylül 2024 (saat 23:59’a kadar) tarihleri arasında tek seferde yapılacak seçili yurt içi ve Kıbrıs otelleri rezervasyonları; seçili yurt içi, yurt dışı ve gemi tur rezervasyonlarında 20.000’e varan BolPuan kazanacaklar. 
 • İlgili rezervasyonların, konaklaması 30 Eylül 2024 tarihine kadar gerçekleştirilmelidir. Aksi halde kampanyaya katılım sağlanamayacaktır. Kampanyadan yalnızca Pegasus BolBol üyeleri faydalanabilir. 
 • Kazanılan BolPuanlar ile belirtilen uçak bileti alımları 1 Ekim 2024 - 28 Şubat 2025 tarihleri arasındaki uçuşlarda kullanılabilir. Kazanılan BolPuanlar Yılbaşı, bayram ve özel dönemlerde geçerli değildir. 
 • Kampanyadan yararlanacak Pegasus BolBol üyelerinin, 444 0 329 numaralı çağrı merkezi ve Touristica merkez satış ofisleri üzerinden seçili yurt içi ve Kıbrıs otellerinde veya yurt içi, yurt dışı ve gemi turlarına kampanya tarihlerinde rezervasyon yapması gerekmektedir. Rezervasyon sahibi dışında konaklayan veya turlara katılan diğer kişiler (Pegasus BolBol üyesi olsalar dahi), BolPuan’a hak kazanmayacaktır. 
 • 40.000 TL ve üzeri işlemlerde yurt içi uçak bileti değerinde 7.500 BolPuan; 100.000TL ve üzeri işlemlerde yurt dışı ve Kuzey Kıbrıs uçak bileti değerinde 20.000 BolPuan, ilgili Pegasus BolBol üyesinin hesabına yüklenecektir. BolPuan yüklemeleri konaklamanın gerçekleşmesinden itibaren yedi gün içerisinde yapılacaktır. Uçak bileti değeri olarak belirtilen BolPuan tutarlarına havalimanı vergisi ve yakıt harcı dâhil değildir. 
 • 1 Ekim 2024 – 28 Şubat 2025 arasında yurt içi uçak bileti fiyatları 7.500 BolPuan’a ek olarak havalimanı vergisi ve yakıt harcı, yurt dışı ve Kuzey Kıbrıs uçak bileti fiyatları ise 20.000 BolPuan’a ek olarak havalimanı vergisi ve yakıt harcı değerindedir. 1 Ekim 2024 – 28 Şubat 2025 döneminde yurt içi veya yurt dışı uçak biletine karşılık gelen BolPuan miktarının değişiklik göstermesi halinde oluşabilecek fark için Pegasus tarafından Pegasus Bolbol üyesinin Bolbol hesabına bu fark oranında ek BolPuan tanımlanacaktır. 
 • Kampanyadan kazanılacak BolPuanlar toplam rezervasyon tutarı üzerinden hesaplanacak, ilgili rezervasyon kapsamındaki tur veya konaklama gerçekleştirildikten itibaren yedi gün içerisinde Pegasus BolBol hesabınıza yüklenecektir. 
 • BolPuan’a hak kazanılabilmesi için, Touristica ile Kampanya kapsamında belirlenen kriterleri karşılayan rezervasyonlarda kullanılan isim, soy isim ve telefon numarası bilgilerinin Pegasus BolBol üyelik işlemlerinde kullanılan isim, soy isim ve telefon numarası ile aynı olması gerekmektedir. Aksi takdirde BolPuan kazanımı olmayacaktır. 
 • Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez, indirim kuponları ile sair fırsatlardan bu kampanya ile birlikte yararlanılamaz. Geriye dönük işlem yapılamaz, konaklama gerçekleştikten sonra kampanyaya dahil olunamaz. 
 • Kampanya yalnızca 9 Temmuz 2024 (saat 00.01’den itibaren) - 30 Eylül 2024 (saat 23:59’a kadar) tarihleri arasında yapılan rezervasyonlarda geçerlidir. 9 Temmuz 2024 tarihi öncesinde veya 30 Eylül 2024 sonrasında yapılan rezervasyonlar için geçerli değildir. 9 Temmuz 2024 tarihinden önce yapılan rezervasyonların iptal edilerek kampanya kapsamında geçerli olan tarih aralığında tekrar rezervasyon yapılması halinde bu kampanyadan faydalanamaz. 
 • Pegasus ve Touristica kampanya koşullarında her zaman her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar. Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir. 
 • Kampanya kapsamında Touristica üzerinden yapılan seyahat paketleri, otel ve tur rezervasyonları tamamen Touristica’nın sorumluluğunda olup Pegasus’un Touristica aracılığı ile yapılan seyahat paketleri, otel veya tur rezervasyonlarına ilişkin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kazandığım BolPuanları ne zaman kullanabilirim? 
 • Otel konaklamanız veya turunuz gerçekleştikten 7 gün sonra kazandığınız BolPuanlar hesabınıza otomatik olarak yüklenecektir. BolPuanlar Pegasus BolBol hesabınıza yüklendiğinde, BolPuanlar geçerliliğini koruduğu sürece, 1 Ekim 2024 - 28 Şubat 2025 tarihleri arasındaki uçuşlarda istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Bu tarihlerde BolPuanlarınızı kullanmadığınız takdirde BolPuanlarınız geçerliliklerini koruduğu sürece hesabınızda kalmaya devam edecektir. Bununla birlikte 1 Ekim 2024 – 28 Şubat 2025 döneminde yurt içi veya yurt dışı uçak biletine karşılık gelen BolPuan miktarının değişiklik göstermesi halinde oluşabilecek fark için Pegasus tarafından Pegasus Bolbol üyesinin Bolbol hesabına bu fark oranında ek BolPuan tanımlanacaktır. 
 • Kazandığım BolPuanları nasıl harcarım? 
 • Kazandığınız BolPuanları hesabınızda biriktirdiğiniz diğer BolPuanlar gibi, uçak bileti satın alımlarında ya da Pegasus'un ek ürün ve hizmetlerinin satın alımında kullanılabilir.
 • Kampanyanın son geçerlilik tarihi:  30 Eylül 2024