29 Ekim Tatili 2021

29 Ekim tatili, bu sene de eşsiz bir tatil fırsatını da tatil severlere sunmaktadır. Hem sevdiklerinize zaman ayırabileceğiniz hem de hayallerinizdeki tatili gerçekleştirebileceğiniz fırsatları 29 Ekim tatili sayesinde yaşayabilirsiniz. 29 Ekim tatili için termal ve doğa otellerinde veya Akdeniz ve Ege’de yer alan birbirinden konforlu otellerde son derece keyifli bir konaklama imkanı bularak, bayram tatilinizi gündelik hayatın yorgunluğunu üzerinizden atarak değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda 29 Ekim'e özel tur programları ile son derece keyifli bir gezi deneyimi de yaşayabilir, birbirinden renkli şehirleri keşfedebilirsiniz.

29 Ekim Tatil Seçenekleri


29 Ekim tatili için yurt içi ve yurt dışında birçok tatil alternatifi sizleri bekliyor. Özellikle termal oteller, doğa otelleri ve Akdeniz bölgesinde bulunan otellerden size en uygun olanını seçebilir, eksiksiz bir tatil yaşayabilirsiniz. 29 Ekim tatilinde hareketli bir Yurtiçi tatili yaşayabilirsiniz. Afyon otelleri, Pamukkale otelleri, Belek otelleri, Side otelleri, Alanya otelleri de sizlere rüya gibi bir tatilin kapılarını açacak tatil hizmetini sunabilmektedir.

29 Ekim tatilinde Kıbrıs’ı da tatil seçeneği olarak düşünebilirsiniz. Girne, Bafra, Magosa ve Lefkoşa otelleri sizlere Akdeniz’in incisi Kıbrıs’ta eğlence ve huzur dolu bir tatilin kapılarını aralamaktadır.

29 Ekim tatilini yurt dışı tatili ile taçlandırmak isteyenler içinde birçok tatil seçeneğini Touristica’nın yurt dışı tur programlarında bulabilirsiniz. İtalya, Dubai, Malta, Tunus, Ukrayna turları gibi tur seçenekleriyle unutulmaz bir yurt dışı tatili yaşayabilirsiniz. Yine yurt dışı tatil seçenekleri arasında bulunan vizesiz yurt dışı turları da vize derdi ile uğraşmadan sizlere benzersiz bir tatil deneyimi sunmaktadır. Ukrayna turları gibi yurt dışı tur seçeneklerinden vizesiz seyahat ederek yararlanabilirsiniz.

Birbirinden keyifli kültür turları da Touristica’nın kültür turları sayfasında 29 Ekim'e özel programlarında sizleri bekliyor.


29 Ekim Tatil Fırsatları

29 Ekim tatiline özel fırsat ve indirimler ile istediğiniz tatile çok cazip fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 29 Ekim tatili fırsat ve indirimlerle sizlere hayallerinizdeki tatili uygun ödeme koşulları ile avantajlı fiyatlarla sunmaktadır. 29 Ekim tatili fiyatları da her bütçeye hitap edebilecek zengin seçenek yelpazesi ile herkes için tatil alternatifleri sunabilmektedir. 29 Ekim tatili indirim oranları da yüksek indirim oranlarına ulaşarak çok ekonomik fiyatlara tatilin kapılarını sizlere aralamaktadır. Touristica’nın fırsat ve kampanyalarından anında haberdar olabilmek için Touristica E-Bülten’e kayıt olabilirsiniz. Touristica E-Bülten aracılığı ile Touristica’nın avantajlı fiyatlara tatil olanaklarından haberdar olabilir, cazip fiyatlara rezervasyon yaptırmanın tadını çıkartabilirsiniz.