29 Ekim Özel Batı Karadeniz Turu 3 Gece Konaklamalı
Safranbolu Turları
Yarım Pansiyon

3 Gece / 4 Gün
2 Kişilik Odada Kişi Başı
26 - 29 Ekim 2024
Otobüs ile Gidiş Dönüş

%25 İndirim
10.665 TL
7.999 TL
'den başlayan
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Turizm marka model Otobüs ile ulaşım
 • 3 Gece 4* Karabük Anemon Otel Konaklaması
 • Otelde Açık Büfe 3 Sabah kahvaltısı
 • Otelde Açık büfe veya set menü 3 Akşam yemeği
 • Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
 • İkramlar
 • 1618 No’lu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası

 

Not: Tur Aracı grup sayısına göre değişiklik gösterebilir. Katılımcı durumuna göre; 35 Kişilik Otokar Sultan ve/veya 19 Kişilik Mercedes Sprinter marka model araçlar ile gerçekleştirilebilir.

* Ekstra Belirtilen tüm hizmet ve organizasyonlar
* Tüm Öğle Yemekleri ve Alınan İçecekler
*Müze ve
Milli Park Kişisel Giriş Ücretleri


1. GÜN

06:00 Beylikdüzü Shell İstasyonu Marmara Park Karşısı
06:30 Ataköy Olimpiyat Evi Sinan Erdem Spor Salonu Önü
07:00 Mecidiyeköy Divan City Otel Önü
07:45 Kadıköy Evlendirme Dairesi Önü – Minibüs Yolu üzeri
08:00 Kartal Metro İstasyonu (Kartal Köprüsü)
08:30 Çayırova Mc Donalds Önü
08.45 Gebze Center AVM Önü Ana Yol Üzeri

09.15 İzmit Halkevi Karşısı Otobüs Durakları hareket noktalarından siz değerli misafirlerimizi alarak gezimize başlıyoruz.

Gezimizin il durağı olan Maşukiye’de bir kahvaltı molası veriyoruz (Ekstra). Alacağımız kahvaltının ardından Adapazarı – Bolu üzerinden yapacağımız yolculuk sonrasında Abant Gölü’ne varıyoruz. Burada bir süre serbest zaman vererek bu müthiş doğanın tadını çıkartıyor ve yöresel ürün pazarında alışveriş imkânı buluyoruz. Göl kenarında yürüyüş yapabilir, faytona binebilir ve kafelerde çaylarınızı, saleplerinizi yudumlayabilirsiniz. Abant Gölü gezimizin ardından dilerseniz öğle yemeğimizi Barbekü olarak alabileceğimiz tesisimize ulaşıyoruz (Ekstra). Yemek sonrasında Bolu şehir merkezinden geçerek Gölcük Gölü Tabiat parkına ulaşıyoruz. Burada göl etrafında yürüyüş yapabilir ve doğanın tadını doyasıya çıkartabilirsiniz. Sonrasında Karabük’e doğru yol alıyor ve otelimize yerleşiyoruz.

Mola Tesisleri: Ankara Otobanı Mola Tesisleri
Sabah Kahvaltısı: Maşukiye’de mola tesisinde serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)
Öğle Yemeği: Abant yakınlarında Et Mangal olarak alınacaktır. (EKSTRA)
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama: Anemon Otel 4* / Karabük

2. GÜN

Sabah otelde aldığımız kahvaltının ardından Safranbolu gezisi ile güne başlıyoruz. Tarihi Cumbalı Konakları, Camileri, Cinci Hanı ve Hükümet Konağı ile UNESCO tarafından Dünya Koruma Mirası Listesinde bulunan bu şirin ilçeyi sokak sokak geziyoruz. İlk olarak Safranbolu’nun en yüksek tepesi konumundaki Safranbolu Kalesi ve Hükümet Konağının bulunduğu tepeye çıkıyoruz. Ardından sokaklardan yürüyerek Yemeniciler Arastasına varıyoruz. Burada dinleyeceğimiz hikâyelerin hemen ardından Köprülü Mehmet Paşa Camii ve bahçesinde bulunan Güneş Saatini görüyoruz. Sonrasında şu sıralar otel olarak da kullanılan Cinci Hanını dışardan fotoğraflıyor ve Cinci Hüseyin Efendi’nin ilginç hikâyesini dinleme imkânı buluyoruz. Daha sonra sokaklardaki yürüyüşümüze devam ederek; minaresinin hikâyesi ile ilginizi çekecek olan İzzet Mehmet Paşa Camii; sokakların ve kanyonların iç içe geçişini görebileceğimiz Akçasu Kanyonu; mimari ve geleneksel yaşantının izlerini hala taşıyan Kaymakamlar Evi ziyaretlerimizi yapıyoruz. Sonrasında yöresel yemeklerin tadına bakacağımız restoranımıza gidiyoruz. Yemeğin ardından siz değerli misafirlerin de ilgisini çekecek bir gezi planımız daha bulunuyor… Yörük Köyü’nü ziyaret ediyoruz. Osmanlı döneminde yerleşik hayata geçen Karakeçili Yörükleri tarafından kurulan köyde Bektaşiliğin izleri hala capcanlı duruyor. Yörük Köyünde sırası ile; Çamaşırhane, Kurşun Taşı, Sipahioğlu Konağı gezilerimizi yaptıktan sonra tekrar Safranbolu’ya dönüyor ve meşhur Safranbolu Lokumlarını yörenin en köklü markası olan İmren Lokumlarından alıyoruz. Bu güzel günün ardından tekrar otelimize yerleşiyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup Tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği: Mola Restoran Safranbolu (EKSTRA)
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama: Anemon Otel 4* / Karabük

3. GÜN

Sabah otelde aldığımız kahvaltının yaklaşık 1,5 saat uzaklıktaki Horma Kanyonu'na hareket ediyoruz. Yaklaşık 3,5 kilometre uzunluğunda olmasına rağmen ekipman ve rehbersiz geçmenin neredeyse imkânsız olduğu bir yer burası. Avrupa’nın en yaşlı ağaçlarının bulunduğu doğa harikası bir mekânda Kanyon içine kurulan çelik ve ahşap kaplama yol üzerinde yaklaşık 1,5 saat unutulmaz bir yürüyüş deneyimi yaşayacağız. Hemen hemen herkesin zorlanmadan yürüyebileceği bu güzel deneyim esnasında; Şimşir Ağaçları, Kanyonun en karanlık ve dar noktalarını gezerken kuş sesleri ile büyüleneceksiniz. Yürüyüşün sonunda bizleri her zaman coşkuyla akan Ilıca Şelalesi'ne karşılıyor. Burada vereceğimiz fotoğraf ve dinlenme molasının ardından aracımıza binerek Kastamonu merkezine hareket ediyoruz.  Alacağımız öğle yemeğinin ardından Kastamonu’yu rehberimiz eşliğinde keşfe başlıyoruz. İlk olarak Hükümet Meydanı’nı göreceğiz. Yeni Mimari akımın öncüsü ve ülkemizde yaptığı birçok anıtsal eser ile tanınan mimarımız Vedat Tek imzalı Hükümet Konağını görüyoruz. Aynı meydanda Kurtuluş Savaşı sırasında İnebolu limanından Ankara’ya top ve mermi gibi mühimmat taşıyan Şerife Bacı Anıtı’nı görüyoruz. Bu meydan aynı zamanda Şapka İnkılabımızın ilan edildiği bir mekân olması ile de ayrı bir tarihi öneme sahip. Sonrasında ufak bir yürüyüş Kastamonu sokaklarını gezmeye başlayacağız. Sokak gezileri sonunda Nasrullah Kadı Camii ve Şadırvanını da görüyoruz. Kastamonu’nun meşhur pastırması ve çekme helvasını da almayı ihmal etmiyoruz. Ardından yaklaşık 1,5 saat sürecek bir yolculuk ile Araç ilçesi üzerinden otelimize dönüyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup Tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği: Eflanili Konağı Restoran / Kastamonu (EKSTRA)
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.
Konaklama: Anemon Otel 4* / Karabük

4. GÜN

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından valizlerimizle birlikte otelden ayrılıyoruz. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğun sonunda gezeceğimiz ilk şehir olan Bartın iline bağlı Amasra’ya varıyoruz. Merkeze inmeden önce yolumuz üzerinde Roma döneminden kalma bir eser olan Kuş Kayası Yol Anıtı bu şehrin ilk ziyaret noktası olacak. Roma İmparatoru T. Germanious Claudius zamanında Doğu Eyaletleri İnşa Ordusu Komutanlığı yaptıktan sonra yaşam boyu Bitinya – Pontus Valiliğine atanan Gaius Julius Aguilla tarafından M.S. 41-54 yıllarında yaptırılan bu anıtı ziyaret ettikten sonra Bakacak Tepesine varıyoruz. Bakacak Tepesinden Fatih Sultan Mehmet’ in “Lala Lala, Çeşm-i Cihan (Dünya’nın Gözü) bu mu ola?” dediği Amasra’nın nefis manzarasının keyfini çıkartıyor ve fotoğraf karelerimizi alıyoruz. Sonrasında Amasra merkeze iniyor ve Amasra denince akla ilk gelen meşhur balığı ve salatası ile öğle yemeğimiz alıp sonrasında Amasra şehir merkezi gezimize devam edeceğiz. Kale içinde bulunan Ceneviz Kapıları – Kemere Köprüsü – Fatih Camii – Çekiciler Çarşısı gibi noktaları ziyaret edip fotoğrafladıktan sonra kahvelerimizi yudumluyoruz. Amasra gezimizi tamamladıktan sonra İstanbul dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Devrek – Mengen – Bolu – Adapazarı – Kocaeli üzerinden İstanbul’a varıyor ve siz değerli 

misafirlerimizi aldığımız notalara bırakırken bir başka TOURISTICA gezisinde görüşmek ümidi ile vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup Tur ücretine dahildir.

Öğle Yemeği: Canlı Balık Mustafa’nın Yeri / Amasra (EKSTRA)

Akşam Yemeği: Yol üzerinde otoyol dinlenme tesislerinde serbest alınacaktır

Periyod İki Kişilik Oda Kişi Başı Tek Kişilik Oda Üç Kişilik Oda Kişi Başı 1. Çocuk
26.10.2024 - 29.10.2024
Yarım Pansiyon
7.999 TL 10.999 TL 7.699 TL 2 - 6 yaş 5.999 TL
7 - 12 yaş 6.999 TL

Genel Şartlar

-Turumuzun süresi 3 Gece 4 Gündür. Otel konaklaması 3 Gece olarak gerçekleşmektedir.
-Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanabilir.
-Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turlarımız otel, otobüs, uçak tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ve ayrı ayrı düşünülemez.
-0–6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
-Üç kişilik rezervasyonlarda odalarda 3. Yatak normal yatak konforunda olmayabilir. Otel duruma göre misafirlerimize açılır kapanır yatak ya da çekyat verebilir.
-Tur içerisinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilemez.
-Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez. Koltuk numaraları rezervasyon tarih sırasına göre belirlenir. Turu erken satın alan misafirler önde oturmaya hak kazanırlar. 4 gece ve üzeri konaklamalı turlarda oturma düzeninde rotasyon uygulaması yapılır. (Aracın sol tarafında oturan misafirler öne doğru, sağ tarafında oturan misafirler arkaya doğru 2 koltuk boş bırakarak 3. koltuğa otururlar ve konaklamadan sonraki her gün bu şekilde saat yönünde döngü olur. Turun son günü tüm misafirler ilk gün verilen koltuk numarasında yolculuk gerçekleştirir.)
-Tüm turlarda kademeli fiyat uygulaması geçerlidir. Turların doluluğu arttıkça tur fiyatları da artmaktadır. Satın alınan tarihten sonraki fiyat değişikliklerinde misafir aradaki farkı talep edemez. -Uçaklı Turlarda Touristica, yoğunluğa bağlı olarak ve programı aksatmamak kaydıyla; havalimanı, havayolu şirketi ve uçuş saati değiştirme hakkını saklı tutar.
-Ekstra Turlar, kişi sayısına bağlı olarak hareket eder. Ekstra bir turun gerçekleşmemesi halinde misafirin tazminat hakkı doğmaz. Bu durumda Touristica’nın bir sorumluluğu yoktur.
-Ekstra tur fiyatları değişebilir. Bu durumda misafirin turu satın aldığı tarih değil, turun hareket ettiği tarih dikkate alınır. Tura gidilen dönemdeki ekstra tur fiyatı geçerli olur. Misafir bunu kabul ederek turu satın almıştır.
-Tur programında belirtilen saatler, normal hava ve yol koşullarına göre hesaplanmış olup, olası gecikmelerde, Touristica’nın sorumluluğu değildir, misafirin ise tazminat hakkı yoktur.
-Tur konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir.
-Tüm odalamalar, otel yetkilileri tarafından yapılmakta olup, Touristica’nın herhangi bir yaptırımı yoktur.
-Kültür turlarında konaklamalar şehir otelleri standartlarına sahiptir. Otellerde yöresel yemek olma zorunluluğu yoktur, set menü olarak veya açık büfe olarak hizmet vermektedir.
-Turlar esnasında program yoğunluğundan dolayı bankamatik, döviz bürosu vs. bulmak her zaman mümkün olmadığından, misafirlerimizin bu duruma karşı hazırlıklı olmasında fayda vardır.
-Öğle yemeklerinde yöreye özgü ekonomik menüler oluşturulabilir. Öğle ve akşam yemeklerinde bölge yoğunluğuna bağlı olarak gruplara ayrılan masalar kullanılır.
-Tur öncesi ya da tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlardan Touristica’nın sorumluluğu yoktur.
-Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 20 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 20 gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Touristica’da saklıdır.
-Turun iptali durumunda Touristica iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.
-Müze ve ören yeri girişi ücretleri fiyatlara dahil değildir.
-Touristica yıldız kategorisi aynı kalmak şartıyla eş değer veya bir üst kategoride otel değiştirme haklını saklı tutar.
-Seyahat süresince kullandığımız araçlar ve otellerden ayrılırken eşyalarınızı eksiksiz olarak yanınıza aldığınızdan emin olunuz, kaybolan eşyalarınızdan Touristica sorumlu değildir.

 

-Standart İptal Şartları: Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 29 - 21 gün arası kalması durumunda yapılan iptaller de %30 noshow (kesinti bedeli), 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 noshow (kesinti bedeli) uygulanır. Sağlık sebebi nedeni ile iptal talebi olması durumunda Türkiye’den devlet hastanelerinden alınan raporu (Başhekim İmzalı) sunmak zorundadır.

-Zorunlu seyahat sigortası; acentemiz tarafından tüm misafirlerimize ücretsiz olarak yapılan sigorta kapsamı detayları; acentenin iflası veya herhangi bir nedenle Paket Tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını karşılamaz. (Özel Sağlık Sigortası Misafire Ait Özel Harcamadır)


-Kişi Sayısına Göre Kullanılacak Araçlar
Otobüsler:
 (32 - 54 Kişi Sayılarında Kullanılır) Mercedes Travego/Tourismo, Neoplan Cityliner/ Tourliner, Temsa Safir/Maraton, Man Fortuna
Midibusler: (20 - 31 Kişi Sayılarında Kullanılır) İsuzu Turkuaz , Otokar Mega
Minibusler: ( 19’ya Kadar Kişi Sayılarında Kullanılır) Vw Volt, Mercedes Sprinter

Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turu satın almış sayılır.

En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar. 26.04.2024 FİYATLARIMIZA KDV DAHİLDİR.

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

AXESS'E ÖZE SEPETTE EKSTRA %5 İNDİRİM!
 • 1 Temmuz 2024 - 31 Temmuz 2024 tarihleri arasında, Touristica'dan Axess ile yapacağınız rezervasyonlarınızda, ekstra %5 indirim fırsatı sunuluyor.
 • İndirimli tutar, ödeme bilgileri sayfasında, kişi bilgileri ve kart bilgileri girildikten sonra toplam tutara yansımaktadır.
 • İndirim kuponlarıyla birlikte kullanılabilir. Hopi ve Pegasus Bolpuan kampanyalarıyla birlikte kullanılamaz.
 • %5 ekstra indirim kampanyası, Touristica'dan yapacağınız yurt içi turlarında 1, 3, 6, 9 taksitli işlemlerde geçerli olacaktır.
 • Kampanyaya Axess, Free, Wings Bireysel ve Ticari kartlar, Akbank kartları ve Bank’O Card Axess kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Kampanyadan yararlanabilmek için harcamanın Akbank POS'larından yapılması gerekiyor.
 • Yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir. Geriye dönük işlem yapılamaz. Rezervasyon iptal edilip tekrar kayıt açılması halinde de kampanyadan faydalanılamaz. Rezervasyon iptali durumunda, misafirin rezervasyonunda bulunan iptal ve iade koşulları geçerlidir. Touristica bildirim yapmaksızın kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Kampanyadan faydalanmak için işlemin 444 0 329 nolu Çağrı Merkezi, touristica.com.tr veya Touristica yetkili acentelerindeki Touristica’nın Axess üye işyeri sanal Pos’undan yapılması gerekmektedir.
8.500TL'YE VARAN BANKKART LİRA!
 • Bankkart kredi kartı veya banka kartı özelliği ile Touristica'da tek seferde yapılacak
  25.000 TL-49.999 TL arasındaki peşin/taksitli alışverişinize 2.500 TL Bankkart Lira;
  50.000 TL-99.999 TL arasındaki peşin/taksitli alışverişinize 5.500 TL Bankkart Lira;
  100.000 TL ve üzeri peşin/taksitli alışverişinize 8.500 TL Bankkart Lira verilecektir. 
 • Kampanyaya Bankkart Mobil uygulamasından, bankkart.com.tr web sitesinden veya SMS ile katılım sağlayabilirsiniz. SMS ile kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonunuzdan TOURISTICA yazıp 4757'ye SMS gönderebilirsiniz. Kampanyadan yararlanabilmek için asıl kart sahibi tarafından kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir. Kampanyaya katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan yararlanamayacaktır. 
 • Kampanyadan Bankkart Lira kazanılabilmesi için alışverişlerin Bankkart POS cihazlarından yapılması gerekmektedir. Kazanılan Bankkart Liralar 08 Ağustos 2024 tarihinde yüklenecek, 10 Eylül 2024 tarihine kadar kullanılabilecek, kullanılmayan Bankkart Liralar 11 Eylül 2024 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanyadan yalnızca bir kez ödül kazanabilecektir. Bir müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 8.500 TL Bankkart Lira kazanabilecektir. Ek kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir. Bankkart, Bankkart Genç ve Bankkart Başak sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir. 
 • Kampanyadan yararlanılan işlemin kampanya sonrasında iptal/iade edilmesi durumunda verilen Bankkart Liralar geri alınacaktır. 
 • T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve Touristica kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. 
 • Kampanya touristica.com.tr, 444 0 329 çağrı merkezi ve tüm satış ofislerimizde geçerlidir.
EKSTRA 1.000TL'ye varan İNDİRİM!
 • Tüm yurt içi kültür turlarında oda başı ekstra indirim uygulanmaktadır. 
 • 20.000TL ve üzeri işlemlerinizde ekstra 1.000 TL indirim için 'TUR1000' kupon kodu kullanılmalıdır.
 • Rezervasyon toplam tutarına uygun kupon kodunu, satın alma aşamasında ödeme yapmadan önce "promosyon kodu" alanına girip kullanarak anında indirimden yararlanabiliriz. 
 • Yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir. Geriye dönük işlem yapılamaz. Rezervasyon iptal edilip tekrar kayıt açılması halinde de kampanyadan faydalanılamaz. Rezervasyon iptali durumunda, misafirin rezervasyonunda bulunan iptal ve iade koşulları geçerlidir. 
 • Bolpuan ve diğer kupon kampanyaları ile birlikte kullanılamaz. 
 • Kampanya, www.touristica.com.tr, çağrı merkezi (444 0 329) ve tüm acentelerimizde geçerlidir.
 • Kampanya sınırlı sayıda kontenjan için geçerlidir. Touristica bildirim yapmaksızın kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
ÜYELERE ÖZEL EKSTRA 1.000TL İNDİRİM FIRSATI
 • Üye girişi yapıldıktan sonra 25.000TL ve üzerine oda başı ekstra 1.000TL indirim uygulanmaktadır. Kupon Kodu 'UYE1000'.
 • Üye girişi yapıldıktan sonra kupon kullanabilir. Ulaşım bedeli kampanyaya dahildir.
 • Rezervasyon toplam tutarına uygun kupon kodunu, satın alma aşamasında ödeme yapmadan önce "promosyon kodu" alanına girip kullanarak anında indirimden yararlanabiliriz.
 • Yeni yapılan rezervasyonlarda geçerlidir. Geriye dönük işlem yapılamaz. Rezervasyon iptal edilip tekrar kayıt açılması halinde de kampanyadan faydalanılamaz.
 • Rezervasyon iptali durumunda, misafirin rezervasyonunda bulunan iptal ve iade koşulları geçerlidir.
 • Kampanya sınırlı sayıda kontenjan için geçerlidir. 
 • Touristica bildirim yapmaksızın kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
20.000'E VARAN PEGASUS BOLPUAN KAZAN!
 • Pegasus BolBol üyeleri 9 Temmuz 2024 (saat 00.01’den itibaren) - 30 Eylül 2024 (saat 23:59’a kadar) tarihleri arasında tek seferde yapılacak seçili yurt içi ve Kıbrıs otelleri rezervasyonları; seçili yurt içi, yurt dışı ve gemi tur rezervasyonlarında 20.000’e varan BolPuan kazanacaklar. 
 • İlgili rezervasyonların, konaklaması 30 Eylül 2024 tarihine kadar gerçekleştirilmelidir. Aksi halde kampanyaya katılım sağlanamayacaktır. Kampanyadan yalnızca Pegasus BolBol üyeleri faydalanabilir. 
 • Kazanılan BolPuanlar ile belirtilen uçak bileti alımları 1 Ekim 2024 - 28 Şubat 2025 tarihleri arasındaki uçuşlarda kullanılabilir. Kazanılan BolPuanlar Yılbaşı, bayram ve özel dönemlerde geçerli değildir. 
 • Kampanyadan yararlanacak Pegasus BolBol üyelerinin, 444 0 329 numaralı çağrı merkezi ve Touristica merkez satış ofisleri üzerinden seçili yurt içi ve Kıbrıs otellerinde veya yurt içi, yurt dışı ve gemi turlarına kampanya tarihlerinde rezervasyon yapması gerekmektedir. Rezervasyon sahibi dışında konaklayan veya turlara katılan diğer kişiler (Pegasus BolBol üyesi olsalar dahi), BolPuan’a hak kazanmayacaktır. 
 • 40.000 TL ve üzeri işlemlerde yurt içi uçak bileti değerinde 7.500 BolPuan; 100.000TL ve üzeri işlemlerde yurt dışı ve Kuzey Kıbrıs uçak bileti değerinde 20.000 BolPuan, ilgili Pegasus BolBol üyesinin hesabına yüklenecektir. BolPuan yüklemeleri konaklamanın gerçekleşmesinden itibaren yedi gün içerisinde yapılacaktır. Uçak bileti değeri olarak belirtilen BolPuan tutarlarına havalimanı vergisi ve yakıt harcı dâhil değildir. 
 • 1 Ekim 2024 – 28 Şubat 2025 arasında yurt içi uçak bileti fiyatları 7.500 BolPuan’a ek olarak havalimanı vergisi ve yakıt harcı, yurt dışı ve Kuzey Kıbrıs uçak bileti fiyatları ise 20.000 BolPuan’a ek olarak havalimanı vergisi ve yakıt harcı değerindedir. 1 Ekim 2024 – 28 Şubat 2025 döneminde yurt içi veya yurt dışı uçak biletine karşılık gelen BolPuan miktarının değişiklik göstermesi halinde oluşabilecek fark için Pegasus tarafından Pegasus Bolbol üyesinin Bolbol hesabına bu fark oranında ek BolPuan tanımlanacaktır. 
 • Kampanyadan kazanılacak BolPuanlar toplam rezervasyon tutarı üzerinden hesaplanacak, ilgili rezervasyon kapsamındaki tur veya konaklama gerçekleştirildikten itibaren yedi gün içerisinde Pegasus BolBol hesabınıza yüklenecektir. 
 • BolPuan’a hak kazanılabilmesi için, Touristica ile Kampanya kapsamında belirlenen kriterleri karşılayan rezervasyonlarda kullanılan isim, soy isim ve telefon numarası bilgilerinin Pegasus BolBol üyelik işlemlerinde kullanılan isim, soy isim ve telefon numarası ile aynı olması gerekmektedir. Aksi takdirde BolPuan kazanımı olmayacaktır. 
 • Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez, indirim kuponları ile sair fırsatlardan bu kampanya ile birlikte yararlanılamaz. Geriye dönük işlem yapılamaz, konaklama gerçekleştikten sonra kampanyaya dahil olunamaz. 
 • Kampanya yalnızca 9 Temmuz 2024 (saat 00.01’den itibaren) - 30 Eylül 2024 (saat 23:59’a kadar) tarihleri arasında yapılan rezervasyonlarda geçerlidir. 9 Temmuz 2024 tarihi öncesinde veya 30 Eylül 2024 sonrasında yapılan rezervasyonlar için geçerli değildir. 9 Temmuz 2024 tarihinden önce yapılan rezervasyonların iptal edilerek kampanya kapsamında geçerli olan tarih aralığında tekrar rezervasyon yapılması halinde bu kampanyadan faydalanamaz. 
 • Pegasus ve Touristica kampanya koşullarında her zaman her türlü değişikliği yapma hakkını saklı tutar. Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir. 
 • Kampanya kapsamında Touristica üzerinden yapılan seyahat paketleri, otel ve tur rezervasyonları tamamen Touristica’nın sorumluluğunda olup Pegasus’un Touristica aracılığı ile yapılan seyahat paketleri, otel veya tur rezervasyonlarına ilişkin herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kazandığım BolPuanları ne zaman kullanabilirim? 
 • Otel konaklamanız veya turunuz gerçekleştikten 7 gün sonra kazandığınız BolPuanlar hesabınıza otomatik olarak yüklenecektir. BolPuanlar Pegasus BolBol hesabınıza yüklendiğinde, BolPuanlar geçerliliğini koruduğu sürece, 1 Ekim 2024 - 28 Şubat 2025 tarihleri arasındaki uçuşlarda istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Bu tarihlerde BolPuanlarınızı kullanmadığınız takdirde BolPuanlarınız geçerliliklerini koruduğu sürece hesabınızda kalmaya devam edecektir. Bununla birlikte 1 Ekim 2024 – 28 Şubat 2025 döneminde yurt içi veya yurt dışı uçak biletine karşılık gelen BolPuan miktarının değişiklik göstermesi halinde oluşabilecek fark için Pegasus tarafından Pegasus Bolbol üyesinin Bolbol hesabına bu fark oranında ek BolPuan tanımlanacaktır. 
 • Kazandığım BolPuanları nasıl harcarım? 
 • Kazandığınız BolPuanları hesabınızda biriktirdiğiniz diğer BolPuanlar gibi, uçak bileti satın alımlarında ya da Pegasus'un ek ürün ve hizmetlerinin satın alımında kullanılabilir.
 • Kampanyanın son geçerlilik tarihi:  30 Eylül 2024