uçaklı doğu anadolu turları

Doğu Anadolu Turları; Tarihin Efsaneyle Buluşma Noktası


Sizleri doğunun kalbi Erzurum'dan, efsanevi Nemrut Dağı'na, ihtişamının içinde gizli kalmış hikayeleriyle Ağrı Dağı'ndan, birbirinden güzel kervansaraylara, yüzlerce yıl boyunca şehirleri savunan kalelerden, güzellikleriyle büyüleyen doğasına; Doğu Anadolu Bölgesi'nin gizli kalmış hazinelerini keşfetmeye davet ediyoruz.
Touristica ile Uçak Avantajı :
Sizlerin uzun ve yorucu gece otobüs yolculuğu (15 saat) yapmaması ve güne daha zinde başlamanız için hazırladığımız uçaklı paketler ile ''Touristica Kültür Turları'' farkını doyasıya yaşayacaksınız.
 Touristica Farkı:
- En kaliteli bölge otelleri
- Prof. rehber kadrosu
- Misafir sigortası
- Uçak ile bölge ulaşımı
Başlıca Görülecek Yerler :
- Erzincan, Erzurum
- Sarıkamış
- Kars
- Ani Harabeleri
- Doğubeyazıt
- Van
- Nemrut Krater Gölü

Doğu Anadolu Damak Zevki :
- Kesme aşı
- Erzurum Cağ kebabı
- Kadayıf dolması
- Kars kebabı
- Üzümlü süzme pilav
- Mafiş tatlısı
- Lepeli etli pilav
- Taş köfte
Fiyatlarımıza müze ve ören yeri girişleri dahil değildir.
Müze ve ören yeri girişleri tam 200 TL., indirim kartı, müze kartı ve 65 yaş üstü misafirlerimiz için de 170 TL'dir.

Uygun fiyat ve kalitenin ön planda olduğu De Luxe Hotel , Resort Hotel , Club , Tatil Köyü , Balayı Otelleri seçenekleriyle kusursuz ve size özel tatil için detaylar Touristica güvencesiyle gerçekleşiyor. Son Dakika Fırsatlarıyla Yurtiçi Turlar, 30'a yakın Yurtdışı Tur paketleri ile ilgili detaylar, Uçaklı Kültür Turu keyfini, Size özel Uçaklı Paketleriyle Kıbrıs Otellerini, Termal Tesis seçenekleriyle Araç Kiralama, Uçak Bileti, Transfer, Rehberlik hizmetlerini birlikte sunan ve online satış imkanıyla ayrıcalıklı olmanın keyfini Touristica ile yaşayın.