Biz sizi arayalım

Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri
09:00-22:30
Çağrı Merkezi
444 0 329
Ad
Arama Zamanı
İsteğiniz
 
Soyad
E.Posta
Cep Telefonu
Atlas Turistik Servis ve Yatırım A.Ş.'nin işletmekte
olduğu markalar, tedarikçileri ve işbirliği içinde
olduğu kuruluşlara ilişkin hizmet, reklam, ilan,
kampanya ve faaliyetleri hakkında; kullanılan tüm
iletişim kanallarından tarafıma bilgilendirme ve
bildirim yapılmasına onay veriyorum.
Fırsat ve kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.

Tatilini Touristica ile planla!

+ÇOCUK EKLE
 • Uçaklı Pamukkale Turları

  Uçaklı Pamukkale Turları

  İNCELE
 • 23 Nisan Kültür Turları

  23 Nisan Kültür Turları

  İNCELE
 • 1 Mayıs Kültür Turları

  1 Mayıs Kültür Turları

  İNCELE
 • 19 Mayıs Kültür Turları

  19 Mayıs Kültür Turları

  İNCELE
 • Ramazan Bayramı Kültür Turları

  Ramazan Bayramı Kültür Turları

  İNCELE
 • Kurban Bayramı Kültür Turları

  Kurban Bayramı Kültür Turları

  İNCELE

Touristica ile Kültür Turları Daha Farklı, Daha Avantajlı!

 • BÖLGENİN EN İYİ OTELLERİNDE KONAKLAMA Gerçekleştireceğiniz online rezervasyonlarınızda kredi kartınızla yapacağınız tüm işlemleriniz Geotrust güvenlik sertifikası ile güvence altına alınmaktadır.
 • KOLAY VE GÜVENLİ REZERVASYON Online rezervasyon işlemleriniz GeoTrust sistemi ile güven altındadır.Kredi kartınızın numarası şifrelenip kaydedilmeyecek bir formata getirilmektedir.
 • UÇAK İLE KOLAY ULAŞIM Kültür turlarımızda ana ulaşım uçak ile sağlanmaktadır. Böylece tur programlarımızda kısa zaman dilimi içerisinde otobüslü turlara nazaran hem daha fazla yer görebilmekte, hem de gidilen tarihi ve doğal mekanlarda daha fazla zaman geçirebilmekteyiz. Bölgeye, uçak ile rahat ve konforlu bir yolculuğun ardından ulaşıp son model araçlar ile turlarımıza başlıyoruz.
 • PROFESYONEL REHBERLİK HİZMETİ Gerçekleştireceğiniz online rezervasyonlarınızda kredi kartınızla yapacağınız tüm işlemleriniz Geotrust güvenlik sertifikası ile güvence altına alınmaktadır.
*Bonus ile tek ödemede, gecelik kişi başı en ucuz başlangıç fiyatlardır. Sayfada anılan tüm fiyatlar, ilgili üründe kontenjan olması durumunda geçerlidir.
Yıldız değerlendirmeleri tesiste konaklama yapmış misafirlerin görüşlerini belirtmektedir.

Tatil Touristica’dan alınır.

Uygun fiyat ve kalitenin ön planda olduğu De Luxe Hotel, Resort Hotel, Club, Tatil Köyü ve daha birçok tesis seçeneğiyle, kusursuz ve size özel tatil için tüm detaylar Touristica'da düşünülür. Son dakika fırsatlarıyla kaçırmak istemeyeceğiniz yurt içi turları, 30'a yakın yurt dışı tur paketi, tüm konforunuz düşünülerek düzenlenen uçaklı kültür turları, size özel uçaklı paketleriyle Kıbrıs otelleri, rüya gibi anılar biriktirmek için cruise turları, termal tesisler, kayak otelleri, hafta sonu kaçamaklarının vazgeçilmezi yakın bölge otelleri, araç kiralama, uçak bileti, transfer ve rehberlik hizmetlerini birlikte sunan seçenekler ve online satış imkanı... Ayrıcalıklı olmanın keyfini Touristica ile yaşayın.

Touristica e-bültene üye olun,
indirim ve fırsatlardan ilk sizin haberiniz olsun!