konya turları

Konya Turları; Tasavvuf Güneşinin Batmadığı Kent


Yüzlerce yıllık geçmişi sayesinde birçok medeniyetin izlerini taşıyan Konya; medreseleri, müzeleri ve büyüleyici semazen gösterileri ile hem sizi etkisi altına alacak, hem de kısa bir süre zarfından kültürel doygunluğa ulaşacaksınız. Tarihi güzellikleri ve kendine has mistik havasıyla sizi üzerinde tasavvuf güneşinin batmadığı erenler diyarına davet ediyoruz.
Touristica ile uçak avantajı :
Sizlerin uzun ve yorucu gece otobüs yolculuğu(20 saat) yapmamanız ve güne daha zinde başlamanız için hazırladığımız uçaklı Paketler ile Touristica Kültür Farkını doyasıya yaşayın
Touristica farkı:
- En Kaliteli Bölge Otelleri
- Prof. Rehber Kadrosu
- Misafir Sigortası
- Uçak ile Bölge Ulaşımı
  Başlıca Görülecek Yerler :
-Alaaddin Camii
-Karatay Medresesi
-Mevlana Müzesi
-Şems-i Tebrizi
- Meram
-Yunus Emre Camii
-Valide Sultan Camii
-Çatalhöyük
Konya Damak Zevki :
- Etliekmek
- Saç Böreği
- Mevlana Böreği
- Arabaşı Çorbası
- Dilber Dudağı Baklavası
 

Tatil arama kriteri sonucunda toplam 0 otel sizler için "bizim değerlendirmemiz" olarak listelenmiştir.
Bu otelleri harita üzerinde inceleyebilir veya diğer kriterlere göre yeniden sıralayabilirsiniz.

Aradığınız kriterler herhangi bir sonuç bulamadık.

Uygun fiyat ve kalitenin ön planda olduğu De Luxe Hotel , Resort Hotel , Club , Tatil Köyü , Balayı Otelleri seçenekleriyle kusursuz ve size özel tatil için detaylar Touristica güvencesiyle gerçekleşiyor. Son Dakika Fırsatlarıyla Yurtiçi Turlar, 30'a yakın Yurtdışı Tur paketleri ile ilgili detaylar, Uçaklı Kültür Turu keyfini, Size özel Uçaklı Paketleriyle Kıbrıs Otellerini, Termal Tesis seçenekleriyle Araç Kiralama, Uçak Bileti, Transfer, Rehberlik hizmetlerini birlikte sunan ve online satış imkanıyla ayrıcalıklı olmanın keyfini Touristica ile yaşayın.